Aplikacja na smartfony, która pomoże Ci zaoszczędzić na zakupach przed imprezą

ludzie-na-lezakach

Bez względu na to, czy organizujemy małą czy dużą imprezę trzeba się do niej odpowiednio przygotować. Jedzenie, muzyka oraz napoje również alkoholowe są jej nieodłączną częścią.  Sporym wyzwaniem jest zadowolenie wszystkich zaproszonych gości oraz zmieszczenie się w wyznaczonym budżecie. Odkąd pojawiła się aplikacja Drinco, zrealizowanie takiego połączenia stało się niezwykle proste.

Co dokładnie oferuje aplikacja na smartfony Drinco?

Drinco to niezwykle prosta aplikacja, umożliwiająca zrobienie zakupów za niższą cenę. Dzięki niej, mamy możliwość skorzystania z atrakcyjnych promocji na napoje oraz alkohole. Wystarczy pobrać aplikację i zarejestrować się, by móc korzystać z aktualnych rabatów obowiązujących w najbliższym sklepie. Dzięki aplikacji Drinco, doskonale wiemy jakie artykuły obecnie znajdują się w promocji. Podczas każdych zakupów z łatwością ustalimy najkorzystniejsze cenowo napoje alkoholowe oraz bezalkoholowe. Z pewnością aplikacja Drinco stanie się niezbędnym pomocnikiem każdych zakupów.

Aplikacja Drinco umożliwia skorzystanie z promocji na terenie całej Polski!

Jesteś na urlopie i nagle pojawił się pomysł zorganizowania spotkania lub spontanicznej imprezy? Nie musisz szukać najtańszego sklepu w okolicy, w której właśnie się znajdujesz! Dzięki Drinco zawsze możemy liczyć na aktualność wszelkich promocji. Bez względu na miejsce, w którym się znajdujemy aplikacja wyszuka najbliższy sklep umożliwiający skorzystanie z rabatów. W związku z tym czas poświęcony na zakupy zostanie ograniczony do minimum, a wydatki znacznie się zmniejszą. To świetny pomysł dla osób, które wola poświęcić czas na przyjemniejsze rzeczy, niż długie chodzenie po sklepach i szukanie aktualnych promocji!

W jaki sposób skorzystać z aktualnych promocji w aplikacji Drinco?

To niezwykle proste! Wystarczy pobrać aplikację i zarejestrować się podając właściwą datę urodzenia. Drinco automatycznie wskazuje lokalizację najbliższego sklepu, w którym można wykorzystać kody rabatowe. Sporym ułatwieniem jest możliwość automatycznego sprawdzenia dojazdu na mapie. Dzięki czemu, nie trzeba osobno szukać lokalizacji sklepu. By móc korzystać z wszystkich dostępnych kuponów, przy realizacji pierwszego należy zweryfikować swoje konto u sprzedawcy. To jedynie zabezpieczenie, chroniące przed sprzedażą alkoholu nieletnim, dlatego możesz zostać poproszony o okazanie dowodu osobistego. Po pierwszych zakupach z wykorzystaniem aplikacji Drinco, otrzymasz darmowy i nieograniczony dostęp do aktualnych promocji.

Dzięki Drinco, masz wybór dostępu do kodów rabatowych na różnorodne napoje i alkohole, idealne na każdą okazję!

Aplikacja Drinco obejmuje różnorodne napoje bezalkoholowe oraz alkoholowe, które można dostosować do każdej okazji – bez względu na to, czy jest to spontaniczna impreza w gronie znajomych, czy uroczyste wydarzenie. Za każdym razem, z pewnością wybierzesz dla siebie idealne produkty za niższą cenę, niedostępną w innych sklepach. Sprawdź szczegóły na www.drinco.pl Masz przejrzysty dostęp do promocji obejmujących: napoje, piwo, wódkę, whisky, wino, brandy, szampany, likiery, cydr, rum tequilę, wermut, gin, a nawet koniak! Wszystko uporządkowane w jednym miejscu. Aplikacja Drinco została stworzona z myślą o oszczędności czasu i pieniędzy przed każdą imprezą!