eleganckie-koszule-na-spinki
Eleganckie koszule na spinki
14 lipca, 2017
co-warto-upolowac-na-letnich-wyprzedazach-1
Co warto upolować na letnich wyprzedażach?
25 sierpnia, 2017

Aplikacja na smartfony, która pomoże Ci zaoszczędzić na zakupach przed imprezą

ludzie-na-lezakach

Bez względu na to, czy organizujemy małą czy dużą imprezę trzeba się do niej odpowiednio przygotować. Jedzenie, muzyka oraz napoje również alkoholowe są jej nieodłączną częścią.  Sporym wyzwaniem jest zadowolenie wszystkich zaproszonych gości oraz zmieszczenie się w wyznaczonym budżecie. Odkąd pojawiła się aplikacja Drinco, zrealizowanie takiego połączenia stało się niezwykle proste.

Co dokładnie oferuje aplikacja na smartfony Drinco?

Drinco to niezwykle prosta aplikacja, umożliwiająca zrobienie zakupów za niższą cenę. Dzięki niej, mamy możliwość skorzystania z atrakcyjnych promocji na napoje. Wystarczy pobrać aplikację i zarejestrować się, by móc korzystać z aktualnych kuponów rabatowych obowiązujących w najbliższym sklepie. Dzięki aplikacji Drinco, możemy na bieżąco śledzić najnowsze promocje w naszej okolicy. Podczas każdych zakupów z łatwością ustalimy najkorzystniejsze cenowo napoje alkoholowe oraz bezalkoholowe. Aplikacja Drinco to wsparcie podczas każdych zakupów.

Aplikacja Drinco umożliwia skorzystanie z promocji na terenie całej Polski!

Jesteś na urlopie i nagle pojawił się pomysł zorganizowania spotkania lub spontanicznej imprezy? Nie musisz szukać najtańszego sklepu w okolicy! Dzięki Drinco zawsze możemy liczyć na aktualność wszelkich promocji. Bez względu na miejsce, w którym się jesteśmy, aplikacja wyszuka najbliższy sklep umożliwiający skorzystanie z kuponów. W związku z tym czas poświęcony na zakupy zostanie ograniczony do minimum, a wydatki znacznie się zmniejszą. To świetny pomysł dla osób, które wolą poświęcić czas na przyjemniejsze rzeczy, niż długie chodzenie po sklepach i szukanie aktualnych promocji!

W jaki sposób skorzystać z aktualnych promocji w aplikacji Drinco?

To niezwykle proste! Wystarczy pobrać aplikację i zarejestrować się podając właściwą datę urodzenia. Drinco automatycznie wskazuje lokalizację najbliższego sklepu, w którym można wykorzystać kupony rabatowe. Sporym ułatwieniem jest możliwość automatycznego sprawdzenia dojazdu na mapie. Dzięki czemu, nie trzeba osobno szukać lokalizacji sklepu. By móc korzystać z wszystkich dostępnych kuponów, przy realizacji pierwszego zakupu należy zweryfikować swoje konto u sprzedawcy. Po weryfikacji otrzymasz darmowy i nieograniczony dostęp do aktualnych promocji w Drinco!

Dzięki Drinco, masz wybór dostępu do kuponów rabatowych na różnorodne napoje i alkohole, idealne na każdą okazję!

Aplikacja Drinco obejmuje różnorodne napoje bezalkoholowe oraz alkoholowe, które można dostosować do każdej okazji – bez względu na to, czy jest to spontaniczna impreza w gronie znajomych, czy uroczyste wydarzenie. Za każdym razem, z pewnością wybierzesz dla siebie idealne produkty dostępne w niższej cenie! Sprawdź szczegóły na www.drinco.pl Masz przejrzysty dostęp do promocji obejmujących napoje i różne rodzaje alkoholi. Wszystko uporządkowane w jednym miejscu. Aplikacja Drinco została stworzona z myślą o oszczędności czasu i pieniędzy przed każdą imprezą!

 

Życzenia