gryzak-dla-szczeniaka
Wyprawka dla szczeniaka – 6 pomysłów na prezent
22 stycznia, 2018
Prezent dla chłopaka na urodziny – jak wybrać coś odpowiedniego?
27 lutego, 2018

Czy bielizna na prezent będzie dobrym pomysłem?

Seksowna bielizna jest czymś co rozbudzi emocje w waszym związku, szczególnie w sferze intymnej. Różnorodność dostępnych modeli bielizny jest tak duża, że mężczyźni często nie wiedzą co wybrać. Jak wybrać odpowiednią bieliznę dla twojej kobiety nie popełniając przy tym żadnej wpadki?

To nie takie proste…

Gorsety, bodystocking, pończochy, stringi, halki, piżamki… i wiele, wiele innych możliwości, które znajdziemy w każdym sklepie z seksowną bielizną. Wybór odpowiedniego prezentu nie jest taki prosty jak się wydaje. Przede wszystkim, my mężczyźni myślimy w inny sposób niż kobiety. Chcąc jej sprawić jak najfajniejszy prezent, musisz przez chwilę poczuć się jak ona. Szczególnie kiedy chodzi o bieliznę, czyli najbardziej intymną część garderoby każdej kobiety.

Na co zwrócić uwagę?

Oczywiście na pierwszym miejscu należy postawić odpowiedni rozmiar. Jeżeli wasze wspólne noce mają być romantyczne i przyjemne dla obojga, seksowna bielizna musi być dopasowana do kobiecej sylwetki. Kobieta nie może czuć się skrępowana, gdyż to bardzo ograniczy jej aktywność w czasie, gdy chcesz by wyczyniała cuda. Szczególnie uważnym należy być podczas zakupów w internecie. Wiele sklepów nie podaje dokładnych rozmiarów, inne z kolei tabelki z rozmiarami mają w miejscu tak zakamuflowanym, że zazdrości tego nawet strzelec wyborowy. Jeżeli nie jesteś pewny czy dany rozmiar będzie pasował na twoją kobietę, nie kupuj na siłę! Poczekaj, zastanów się, spróbuj poszukać rozmiarówki w innym sklepie internetowym. To prawda, że w przypadku większości sklepów będziesz mógł zwrócić towar, ale wiadomo… Jeżeli ma to być prezent, który chcecie tej samej nocy spożytkować, lepiej jest postępować rozsądnie.

Wybór rodzaju bielizny

Jak wspomniano wcześniej, istnieje bardzo dużo różnych typów seksownej bielizny dla kobiet. Możliwości jest naprawdę dużo. Dla każdej kobiety, o każdych gabarytach, można znaleźć coś odpowiedniego. Jeżeli twoja kobieta nie miała jeszcze do czynienia z seksowną bielizną, warto zacząć od czegoś delikatniejszego. Frywolna koszula nocna w komplecie z seksownymi majtkami na pewno ją ucieszy.

Chwila… to w końcu ty znasz ją najlepiej! Jeżeli twoja kobieta potrzebuje wieczorem nocnych wrażeń, możesz pójść od razu po coś mocniejszego! Warto zwrócić swą uwagę na bodystocking. Bielizna tego typu jest bardzo odważna, a zarazem piekielnie seksowna! Siateczkowa „pończocha na całe ciało” z wycięciem we właściwym miejscu jest czymś co rozpali zmysły każdej pary. Z tym, że jest to prezent bardzo pikantny. Dla jeszcze odważniejszych kobiet, możesz kupić skórzaną obcisłą bieliznę, najlepiej z kompletem ciekawych akcesoriów i lubrykanta. Taki zestaw zapewni wam emocje niezapomniane przez długi, długi czas…

Seksowna bielizna jest bardzo dobrym pomysłem na romantyczny, a zarazem pikantny prezent dla każdej kobiety. Obecnie na rynku jest tak wiele różnorodnych modeli, że można znaleźć coś dla kobiet spokojnych i lekko wstydliwych oraz tych, które w łóżku nie przebierają w środkach. Przed zakupem warto jednak zagrać w podchody ze swoją kobietą i dowiedzieć się chociażby jaki rozmiar ubrań aktualnie nosi.

https://www.lamai.pl/