co-warto-upolowac-na-letnich-wyprzedazach-1
Co warto upolować na letnich wyprzedażach?
25 sierpnia, 2017
Obraz z własnych zdjęć zaskoczy każdego
20 września, 2017

Fajerwerki – wspaniała atrakcja na każdą okazję

Pokaz pirotechniczny to coś magicznego. Kolorowe obrazy, połączone z siłą ognia, kolorów, zlokalizowane w najpiękniejszej scenerii, jaką możemy sobie wyobrazić – na niebie. Fajerwerki są doskonałym uzupełnieniem ważnej uroczystości – ceremonii ślubu, wesela, różnego rodzaju jubileuszy, a także festynów i imprez miejskich, koncertów, gal itp. Teraz organizacja tego typu pokazu nie jest niczym trudnym, wystarczy skorzystać z usług profesjonalnej firmy pirotechnicznej. Wśród oferowanych możliwości pojawiają się najczęściej dwie opcje – pokaz przygotowany do samodzielnego przeprowadzenia oraz pokaz przygotowany od A do Z i realizowany przez firmę w danym miejscu.

Pokaz w zasięgu ręki. Czy warto korzystać z pomocy profesjonalistów?

Rozwój technologii i rynku firm pirotechnicznych sprawiły, że pokazy fajerwerków, niegdyś marzenie nie do zrealizowania, teraz są w zasięgu ręki. Oprócz tego, że są zachwycające, spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa. Jednak historii o nieudanym odpaleniu fajerwerków, powodującym szkody nie tylko w mieniu, ale i uszkodzeń ciała było wiele. Nieumiejętne postępowanie z materiałami pirotechnicznymi może być bardzo niebezpieczne, w szczególności jeśli nie ma się doświadczenia w tej materii. Skorzystanie z usług profesjonalnej firmy, oferującej tego typu usługi, np. Pirosklepu, to gwarancja udanej, bezpiecznej i zachwycającej rozrywki. Firma oprócz zaprojektowania pokazu i zaproponowania odpowiednich materiałów, dokładnie instruuje (w przypadku samodzielnego odpalania) lub przeprowadza od A do Z w pełni bezpieczne widowisko.

Zestaw paletowy – wersja mini

Pierwszą, ekonomiczną opcją, zapewniającą atrakcyjny pokaz fajerwerków w określonym koszcie są tzw. pokazy paletowe. Klient otrzymuje gotowy, wcześniej omówiony zestaw fajerwerków do samodzielnego odpalenia w dowolnym momencie imprezy czy spotkania. Po odpowiednim instruktażu i przekazaniu materiałów. Jego niekwestionowaną zaletą jest koszt. Tego typu rozwiązanie poleca się osobom, które mają już jakiekolwiek doświadczenie z pirotechniką.

Efektowny pokaz pirotechniczny

Drugą opcją jest zlecenie przeprowadzenia kompleksowego, profesjonalnego pokazu pirotechnicznego. Po uzyskaniu zlecenia i szczegółowych informacji od zleceniodawcy, pracownik konstruuje pokaz trwający określoną ilość czasu (nie mniej niż 3 minuty – to gwarantuje jego efektowność) pod względem artystycznym. Na całokształt i piękno pokazu składają się nie tylko użyte materiały, ale także kolejność i częstotliwość ich odpalenia, kolorystyka oraz dopełniająca wszystko, dobrze dobrana muzyka. To swojego rodzaju spektakl światła, w którym główną rolę odgrywa ogień o wielu twarzach, a współgrają z nim dźwięki muzyki i okrzyki zachwyconych widzów.

Warto podkreślić, że do przeprowadzenia tego typu pokazu niezbędna jest zgoda właściciela terenu, na którym ma się odbyć. Usługa pirotechniczna zaczyna się w momencie projektowania pokazu, przygotowania go pod kątem technicznym, a następnie przeprowadzenia i, co ważne, uprzątnięcia terenu. Tak kompleksowa usługa gwarantuje, że oprócz walorów estetycznych, organizatora imprezy nie spotkają żadne negatywne konsekwencje, a uczestnicy pokazu z pewnością będą zadowoleni. Dużym atutem pokazu realizowanego przez firmę zewnętrzną jest możliwość przebywania z gośćmi czy pełnego uczestniczenia w atrakcji, bez zbędnego stresu, żmudnych przygotowań, a następnie – sprzątania terenu. To szczególnie istotne w przypadku, kiedy fajerwerki są częścią rodzinnej imprezy, wesela czy jubileuszu, gdzie każda spędzona razem godzina jest na wagę złota.

Planując pokaz, warto skontaktować się z firmą pirotechniczną i skonsultować możliwości oraz koszty jego organizacji. Być może okaże się, że zlecenie go w stu procentach profesjonalistom będzie dużą korzyścią i wyeliminuje niepotrzebne problemy. Fajerwerki to niewątpliwie duża atrakcja i niezapomniany element każdej uroczystości – warto zadbać o nią w szczegółach.

Życzenia