Jakie cukierki na podziękowania dla gości?
12 maja, 2020
Makijaż na dzień i na wieczór
18 maja, 2020

Fotobudka na wesele – cztery proste rozwiązania, które podbiją serca gości

Firmy zajmujące się profesjonalną obsługą imprez, w tym wesel, prześcigają się w oferowaniu coraz to nowych rozwiązań, które mają zapewnić gościom rozrywkę, ale także niespodziankę. Nowożeńcy często decydują się na fotobudkę. To małe, zautomatyzowane studio fotograficzne, które gwarantuje świetną zabawę, pozwala gościom się zrelaksować i stanowi doskonałe uzupełnienie zdjęć wykonywanych przez fotografa, który nie jest w stanie być w kilku miejscach na raz, by uwiecznić na zdjęciach wszystkich gości.

Po pierwsze styl, czyli na jaką fotobudkę się zdecydować?

Fotobudki wypożyczane na wesela oferowane są w różnych wersjach kolorystycznych i w zróżnicowanym wzornictwie. Często także firmy eventowe wypożyczają fotobudki stylizowane na konkretny motyw. Trudno jednak znaleźć coś, co zostanie w pamięci gości na dłuższą chwilę.

Jeśli szukacie czegoś nowego, czegoś co zaskoczy gości albo organizujecie wesele w stylu boho lub retro wybierzcie fotobudkę stylizowaną na aparat miechowy z przełomu XIX i XX wieku. Znajdziecie je w naszej ofercie tutaj https://naspecjalneokazje.com/

Fotobudka została wykonana w całości ręcznie. Jest ozdobiona wieloma mosiężnymi, polerowanymi elementami, które dodają klimatu. Całość ustawiona jest na eleganckim statywie z litego drewna.

Prosta obsługa fotobudki to zadowoleni goście

Przy wyborze fotobudki bardzo ważna jest także intuicyjna obsługa. W ferworze zabawy goście nie będą się zastanawiali, gdzie znajduje się przycisk wyzwalający migawkę ani jak skonfigurować aparat czy wykadrować zdjęcie.

Proponowana przez nas fotobudka retro obsługiwana jest jednym przyciskiem, który wyzwala migawkę. Wystarczy jedno naciśnięcie i możecie zacząć odliczać. Całość dopełnia prosty w obsłudze, czuły dotykowy monitor, gdzie wybierzemy niezbędne opcje. Jeżeli macie jakiekolwiek wątpliwości co do obsługi fotobudki na weselu skorzystaj z profesjonalnej obsługi, która przeprowadzi gości przez wszystkie etapy sesji fotograficznej.

Klimat retro zabija monotonię

Wybierając fotobudkę zwróćcie uwagę, czy organizator eventu zapewnia dodatkowe gadżety, które uatrakcyjnią zdjęcia. Z nami goście nigdy nie będą się nudzili. W komplecie z fotobudką retro otrzymujecie możliwość wyboru kilku profesjonalnie przygotowanych teł fotograficznych do wykorzystania. Ale to nie wszystko! Nasza usługa obejmuje także bogaty pakiet gadżetów – oryginalne kapelusze, okulary, tabliczki z napisami i wiele innych, a wszystko utrzymane w klimacie retro.

Jakość zdjęć, czyli diabeł tkwi w szczegółach

Niestety, często o wyborze fotobudki na wesele decyduje wyłącznie cena. Dlatego małżonkowie bywają zaskoczeni niską jakością otrzymanej usługi. Zacinający się aparat, zdjęcia drukowane wolno i na papierze słabej jakości. A do tego wszystkiego kaseta mieszcząca kilkadziesiąt kart papieru, które musimy wymieniać co pół godziny? Czy to znajomy obraz?

Oferowana przez nas fotobudka wykonuje zdjęcia aparatem bardzo wysokiej jakości, które następnie drukowane są na profesjonalnej drukarce termosublimacyjnej w dwóch możliwych formatach do wyboru – pojedyncze zdjęcia 10x15cm albo dwóch pasków 5x15cm.

Technologia sublimacji pozwala na przyspieszenie procesu drukowania zdjęć z jednoczesnym zachowaniem wysokiej jakości. Zdjęcia są drukowane średnio co 10 sekund, a same barwniki i papier są odporne na zawilgocenie i promieniowanie UV. Dzięki temu goście będą mogli cieszyć się wydrukami przez długie lata. Dodatkowo, stosowana przez na drukarka sublimacyjna z systemem rolek umożliwia wykonywanie kilkuset zdjęć jedno po drugim bez konieczności wymiany papieru.

Na co możecie liczyć korzystając z naszych usług?

Z nami nie musicie się obawiać, że goście będą się nudzili na Waszym weselu. Razem z fotobudką otrzymacie:

  • możliwość personalizowania ramek do zdjęć, teł fotograficznych i gadżetów,
  • profesjonalną pomoc w obsłudze sprzętu,
  • personalizowaną księgę gości w stylowej, drewnianej oprawie,
  • możliwość nielimitowanego wykonywania zdjęć.

Stawiamy przede wszystkim na jakość wykonywanej usługi i zadowolenie Klientów, którzy wiedzą za co płacą. A my wiemy, że jesteśmy w stanie to dostarczyć.