Miód wielokwiatowy – jakie ma właściwości, jak go stosować i gdzie kupić?
Miód wielokwiatowy – jakie ma właściwości, jak go stosować i gdzie kupić?
16 marca, 2023
Po czym poznać dobry sklep z tkaninami
Po czym poznać dobry sklep z tkaninami?
23 marca, 2023

Jak efektownie zapakować prezent?

Wybór prezentu nie to nie lada sztuka. Wiele stron internetowych pomaga w znalezieniu tego odpowiedniego, kierując się przy tym konkretnym typem osobowości. Istnieje nawet list około 99 prezentów, które przypadną do gustu osobom, którym ciężko kupić upominek, ponieważ albo już wszystko mają, albo są bardzo wybredne i trudno je zadowolić satysfakcjonującym prezentem. W tym artykule nie będziemy zajmować się doborem upominku, a raczej tym, jak prezent efektownie zapakować.

Pudełko drewniane jako opakowanie na prezent

Masz już bilety do kina, miesięczne karnety na siłownię i inne płaskie nieduże upominki. Stajesz przed wyborem opakowania. Wręczyć prezent w papierowej torebce? W kopercie? Podpowiadamy: Pudełko prezentowe z drewna w formie pudełka na CD, rozmiary 14,5×14,5 cm. Idealnie zmieszczą się wszelkiego rodzaju vouchery. Dodatkowo możesz dołożyć w nim kartkę z życzeniami lub efektywnie pudełko spersonalizować. Świetny pomysł na zapakowanie prezentu. Dodatkowym atutem pudełek z drewna jest fakt, że jest trwały i będzie sentymentalną pamiątką na lata.

Kolejnym hitem jest pudełko drewniane z przegródkami z naturalnego drewna sosnowego. Zwany jest inaczej herbaciarka drewniana. Wybierasz ilość przegródek. W każdej możesz umieścić inny mały upominek. Wiele osób wybiera ten rodzaj pudełka przy takich okolicznościach jak Chrzest Święty, Komunia Święta, urodziny, impreza panieńska. Pudełko dodatkowo wyścielone wełną drzewną doda całości wyjątkowego uroku. Pudełko możesz też ozdobić technikami w stylu decoupage.

Mamy jeszcze jedną perełkę, a mianowicie pudełko z drewna na zdjęcia i/lub pendrive. Spędzasz z kimś wiele długich i radosnych lat. Swoje doświadczenia fotografujecie w każdej możliwej chwili. Podarunek z wybranymi fotografiami w pięknym pudełku z drewna będzie absolutnie urocze. Takie pudełko wspomnień jest zdecydowanie bezcenne. W każdej chwili można sięgnąć do pudełka i przypomnieć sobie piękne, niezapomniane chwile.

Pudełka drewniane to niewątpliwie doskonały pomysł na opakowanie prezentowe.

Skrzynka drewniana jako opakowanie na prezent, zamiast pudełka?

Skrzynki drewniane robią furorę obecnie jako opakowania na prezenty, zarówno te w relacjach osobistych jaki i w biznesowych. Bezsprzecznie hitem jest skrzyneczka drewniana, szczebelkowa. Agencje reklamowe uwielbiają tę skrzynkę jako opakowanie na kawy, herbatki, smakołyki. Drewniana skrzynka prezentowa z dodatkiem wełny drzewnej to fenomenalny pomysł na bazę do upominku. Jest elegancki i zawsze trafny. Skrzyneczki drewniane mają wiele rozmiarów, zatem wybierasz ten, który najbardziej odpowiada wielkościom do twojego upominku. Teraz najprostsze upominki zapakowane w skrzynki drewniane nabiorą całkiem innego klimatu. Zapach surowego drewna w połączeniu z prostotą zadowoli najbardziej wymagających.

Jak wręczyć wino lub inny alkohol?

Tu bezsprzecznie skrzynki drewniane na wino lub Whisky będą spełniać tę funkcję. Skrzynka drewniana na jedną butelkę wina lub dwie, a nawet trzy to zamiennik kartonowych i papierowych torebek na wino. Wytrawny trunek powinien nosić się równie wytrawienie. Dlatego skrzynka prezentowa z zasuwką na wino będzie idealnym pomysłem na opakowanie. Zasuwkę można dodatkowo ozdobić grawerem, decoupage. Już sam podpis skrzynki będzie formą personalizacji. Tak wręczone wino z okazji ślubu, urodzin, imienin sprawi radość obdarowanemu.

Jeśli można elegancko zapakować wino, to czy można również piwo?

Otóż skrzynka drewniana na piwo sprawdzi się tu wyśmienicie. Zwana również nosidełkiem/nosidłem na piwo w formie 4- lub 6-paku. Idealne rozwiązanie, jeśli idziesz w gości na grilla, prywatkę, parapetówkę. Luźna forma opakowania prezentowego, a ile radości. Skrzynkę na piwo można potem wykorzystać jako transporter piwa, organizer na różne przedmioty, a nawet po wyjęciu separatorów jako efektowny kwietnik.

Skrzynki i pudełka z wysokiej drewna firmy Fenwit, producenta wyrobów drewnianych, to bardzo dobry pomysł na opakowanie. Po pierwsze dlatego, że wykonane są z wysokiej jakości drewna sosnowego, pachną lasem, są proste i urokliwe zarazem. Po drugie natomiast wykorzystać je można później do zgoła czegoś innego. Innymi słowy, opakowanie staje się prezentem extra.