wedding
Pomysły na oryginalne przyjęcie weselne
25 maja, 2017
eleganckie-koszule-na-spinki
Eleganckie koszule na spinki
14 lipca, 2017

Jak wybrać salę weselną ?

jak-przygotowac-sie-do-slubu

Choć auto ślubne jest to element przez wielu niedoceniany, ma on jednak dosyć spore znaczenie. Młoda para musi bowiem bezpiecznie dojechać do kościoła, by następnie udać się na salę weselną, dlatego też samochód jest to najwygodniejszy, a przez to też najczęściej wybierany środek transportu. Może być on w dodatku tani, zwłaszcza w przypadku jeśli zdecydujemy się na skorzystanie z własnego auta bądź mamy możliwość pożyczenia go od bliskich znajomych albo członków rodziny. Jednak w takim przypadku i tak trzeba odpowiednio przygotować pojazd. O czym nie można więc zapomnieć?

Auto ślubne jest to nie tylko pojazd, którym to przemieszcza się młoda para. Jest to też okazja do stylowego dopełnienia wesela, dzięki użyciu bardzo luksusowego bądź unikatowego modelu samochodu. Jeśli samochód wygląda dobrze oraz jest przy tym odpowiednio udekorowane, to wówczas ma szansę przyciągnięcia uwagi nie tylko gości, ale także i przechodniów, a co więcej będzie świetnie prezentować się na zdjęciach oraz filmie ślubnym, bo kamerzyści a także fotografowie nigdy nie omijają momentu przyjazdu młodej pary do kościoła. Jak więc zadbać o auto ślubne, aby ono dobrze wypełniło swoją funkcję?

Auto do ślubu lepsze jest własne, czy może wypożyczone?

Pierwszym pytaniem dotyczącym samochodu, które to zadaje sobie wiele młodych par, jest to czy warto wypożyczyć auto ślubne. Oczywiście jest to związane z wyższym wydatkiem aniżeli użycie własnego, zwykle taki koszt od 200 do 400 złotych za godzinę wypożyczenia. Auto ślubne możesz wybrać na modnewesele.com Jest wiele poważnych zalet, nie tylko dlatego, że pozwala na pojawienie się młodej pary w niestandardowym, a nawet często prawdziwie unikatowym modelu auta, ale również oszczędza sporo wysiłku, zwłaszcza gdy chodzi o przygotowanie auta. Wypożyczając auto ślubne, para musi tylko wybrać model oraz podpisać umowę, resztą zajmuje się już właściciel. Usługi takie jak kierowca,czy paliwo, myjnia, bądź dekoracja pojazdu wliczone są w cenę. A pary, które to nie decydują się na wypożyczenie auta ślubnego, będą z kolei musiały zatroszczyć się o to wszystko we własnym zakresie.

Jak odpowiednio przygotować auto do ślubu

Mimo, iż cała sprawa nie jest trudna, bo ogranicza się ona do kilku punktów, które to należy przygotować, to jednak sporym minusem jest, iż trzeba to zrobić w dzień ślubu bądź maksimum jeden dzień przed tym wydarzeniem. Jest to czas, kiedy para młoda jest już wystarczająco zestresowana, z kolei goście zaczynają się zjeżdżać oraz trzeba poświęcić im czas. Dlatego też dobrze, by przygotowaniem auta zajął się ktoś zaufany jak np. świadek, rodzeństwo bądź przyjaciel. Musi być to osoba odpowiedzialna, gdyż wpadki w dzień ślubu nie są pożądane. Po pierwsze wybrany samochód powinien być pewny. Młoda para nie może się obawiać, iż nagle przytrafi się jakaś usterka, która to sparaliżuje ją na drodze na własny ślub. Dlatego najlepiej skorzystać z własnego auta bądź z pojazdu, który jest sprawdzony np. rodziców, albo dobrego znajomego. Główne przygotowanie takiego auta zawiera w sobie jego gruntowne odświeżenie, a więc konieczna będzie wizyta w myjni i zatankowanie, najlepiej do pełna. Pomimo, iż auto z reguły ma tylko zawieźć młodą parę na miejsce, to jednak może się okazać, iż dodatkowy transport będzie potrzebny w ciągu nocy,dlatego też lepiej być na to przygotowanym.

Sprawy związane z samochodem, choć wydają się nie aż nadto istotne to jednak wymagają poważnego podejścia do tej sprawy, tym samym zatroszczenia się o pojazd, bądź też wybrania osoby, która będzie zobligowana, by wszystkim się zająć, aby wszystko przebiegało w odpowiedni sposób. Jeżeli szukasz samochodu, sukni ślubnej bądź sali weselnej odwiedź najpopularniejszy katalog ślubny modnewesele.com.

Życzenia