alkohol-na-wesele
Alkohol na wesele – jak zadbać o to, by gościom weselnym nie zaschło w gardle?
8 marca, 2018
Męskie perfumy na prezent. Na które warto zwrócić uwagę?
29 marca, 2018

Nie samymi życzeniami żyje człowiek, czyli pomysły na ciekawe upominki!

Kiedy bliska naszemu sercu osoba ma urodziny, imieniny, świętuje swój sukces lub też ważna rocznicę, przede wszystkim składamy jej najszczersze życzenia bowiem chcemy, aby wiodło jej się jak najlepiej, by zawsze pozostawała w zdrowiu, szczęściu oraz radości – to pewne. Oczywiście nie możemy zapominać też o tym, że same życzenia to byłoby jednak trochę za mało, że jakiś dodatek do nich na pewno byłby mile widziany. Na co się zdecydować? Kwiaty? Czekoladki? Krawat? Perfumy? To wszystko już było, pora zatem postawić na coś nowego!

Personalizacja jest dziś w modzie!

Od pewnego czasu możemy zaobserwować niezwykle interesujące zjawisko. Okazuje się bowiem, że coraz częściej Polacy podczas kupowania podarunków stawiają na personalizację. Trend ten przybył do nas z Zachodu i bardzo dobrze czuje się w kraju nad Wisłą. Rzeczywiście znacznie lepiej jest otrzymać coś, o czym wiemy, że było staranie wyszukane, niż kolejny beznadziejny prezent do kolekcji. Jeśli chodzi o personalizowane upominki, bardzo dobrym rozwiązaniem okazują się tu być chociażby dekoracje ścienne do salonu. Jeżeli bowiem tylko znamy gust osoby obdarowanej, możemy zakupić dla niej stylową ozdobę naścienną, która pojawi się w pomieszczeniu pełniącym funkcję reprezentacyjną.

O czym pamiętać wówczas, kiedy wybieramy prezent?

Miejmy na uwadze chociażby to, że sam upominek jest niezwykle istotny, ale bardzo ważne jest też jego staranne zapakowanie. Jeśli sami mamy z tym problem, pamiętajmy, że pomóc nam może osoba obdarzona zdolnościami manualnymi, aby podarunek wyglądał naprawdę stylowo.

Oczywiście musimy brać pod uwagę przede wszystkim preferencje, zainteresowania i hobby osoby, której chcemy coś wręczyć. Jeśli na przykład jest to fan piłki nożnej, niech otrzyma obraz przedstawiający murawę, gdy uwielbia gotować i sprawia jej to wielką frajdę, niech pojawią się tu akcenty kulinarne, kiedy natomiast nie wyobraża sobie dnia chwili medytacji, na pewno obraz z motywem Buddy będzie tutaj rozwiązaniem numer jeden.

Warto też kierować się podczas zakupów panującymi obecnie trendami w aranżacji wnętrz. Dlatego tez postawienie na minimalizm sprawdzi się świetnie, motywy geometryczne okażą się być świetnym pomysłem, postawmy też na nieoczywistą odsłonę kwiatów, bo i one są ostatnimi czasy bardzo popularne.

Ile to kosztuje?

Warto wiedzieć, że wysokiej jakości obraz, który stanie się ciekawym, niebanalnym i przynoszącym mnóstwo radości prezentem, zapłacimy już nieco ponad sto złotych. Cena jest niewysoka, dzięki czemu każdy pozwolić sobie może na zakup i uszczęśliwienie bliskiej osoby bez zbytniego nadwyrężania budżetu domowego. Oczywiście nie zapominajmy o stworzeniu kwiecistych życzeń (być może będą one miały charakter żartobliwy, może przygotujemy uroczy wierszyk, może po prostu powiemy kila słów od serca). To będzie cudowny dzień!