Jesienne stylizacje 2019
26 sierpnia, 2019
Ozdoby do sali weselnej – winietki ślubne, tablice powitalne i wiele innych
17 września, 2019

Oryginalne pomysły na prezenty – podaruj bliskiej osobie piękny i zdrowy uśmiech

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami, za kilka tygodni tłumy ludzi jak co roku wyruszą na duże przedświąteczne zakupu. W dzisiejszych czasach, kiedy tak naprawdę wszystko znajduje się na wyciągnięcie ręki, podjęcie ostatecznej decyzji co do wyboru prezentu gwiazdkowego może przysporzyć nam niemałych problemów. Zastanawiasz się, czym tym razem zaskoczyć swoich bliskich?

Zdecydowana większość z nas ceni sobie praktyczne rozwiązania, dlatego też najczęściej wybieramy takie prezenty świąteczne, których nie można kupić w sklepie. Na przełomie ostatnich lat wzrosła popularność na tzw. karty podarunkowe, wtedy osoba obdarowana takim upominkiem ma możliwość dokonania samodzielnego wyboru, odnośnie tego na co przeznaczy kwotę bonu. Obecnie zakup karty podarunkowej możliwy jest nie tylko w sklepach z odzieżą i drogeriach kosmetycznych, ale także i w Klinikach Stomatologicznych. Zakup bonu na wybielanie zębów lub inny zabieg z pewnością ucieszy obdarowywaną osobę, w końcu nie ma nic piękniejszego niż szczery i zdrowy uśmiech.

Odwiedź stronę https://www.neodentica.pl/ i sprawdź pełną ofertę.

Idealny prezent dla bliskich – wizyta w Klinice Stomatologicznej

Kto z nas nie marzy o śnieżnobiałym uśmiechu w stylu Hollywood, wbrew ogólnie panującej opinii wygląd naszych zębów w dużej mierze przekłada się na nasze samopoczucie, a także psychikę. Czy wiesz, że najczęstszą przyczyną nieśmiałości jest właśnie stan uzębienia? Naukowo został udowodniony fakt, że osoby zmagające się z problemami natury stomatologicznej mają trudności z nawiązaniem kontaktów z innymi ludźmi, ich pewność siebie stoi na niskim poziomie co z kolei negatywnie wpływa na rozwój kariery zawodowej i życie osobiste. Niestety w wypadku żółtego koloru zębów, jednym skutecznym sposobem na ich wybielenie o kilka tonów oraz pozbycie się nieestetycznych przebarwień po kawie, herbacie i papierosach jest wykonanie profesjonalnego zabiegu w gabinecie stomatologicznym. Dostępne w drogeriach pasty wybielające oraz inne aktywatory nie są w stanie zagwarantować nam osiągnięcia takich samych efektów jak w przypadku wykorzystania metody laserowej. Już jedna wizyta w Klinice Stomatologicznej wystarczy by w dużym stopniu rozjaśnić uśmiech.
Zanim jednak udasz się do wybranej placówki po zakup upominku na Święta Bożego Narodzenia upewnij się, czy osoba, którą chcesz obdarować nie wykazuje żadnych przeciwwskazań do wykonania zabiegu. Laserowe wybielanie zębów np. popularną metodą Beyond nie jest wskazane w przypadku osób z ubytkami uzębienia, chorobami dziąseł, stanami zapalnymi, próchnicą itp. Oczywiście należy pamiętać o tym, że jest to kwestia indywidualna i przed każdym wybielaniem zębów konieczne jest przeprowadzenie konsultacji lekarskiej. Kto wie, być może Twój prezent i życzenia świąteczne przyczynią się do zmobilizowania bliskiej osoby, do regularnych wizyt u dentysty!

Zakup karty podarunkowej do Kliniki Stomatologicznej jest rewelacyjnym pomysłem na nowoczesny prezent nie tylko z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, ale także i inne okazje np. urodziny, imieniny, awans w pracy itp.