Jak wysyłać listem życzenia bliskim osobom?
10 lutego, 2021
Wyjątkowy prezent walentynkowy – lot helikopterem dla dwojga
28 lutego, 2021

Pomysł na wyjątkowe urodziny dla dziecka

Zbliżają się urodziny Twojego dziecka i zastanawiasz się jak je uczcić? Może tym razem powinno być to coś wyjątkowego? Mamy dla Ciebie doskonałą propozycję!

Jeśli chcesz sprawić małemu solenizantowi wielką frajdę, skorzystaj z pełnej atrakcji oferty Jump Hall Park Trampolin Wrocław. Urodziny w parku trampolin to fantastyczny sposób na aktywną zabawę, która sprawi dzieciakom radość. Jest to propozycja zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Co bardzo istotne, zabawa na trampolinach jest w pełni bezpieczna. Nad bezpieczeństwem dzieci czuwa wykwalifikowana kadra instruktorów.

Urodziny dla dzieci Wrocław. Przepis na najlepszą zabawę.

Urodziny dla dzieci we wrocławskim Parku Trampolin Jump Hall to impreza zorganizowana w profesjonalny sposób, gdzie nad zabawą i bezpieczeństwem Państwa pociech pieczę sprawują doświadczeni instruktorzy i animatorzy. Do dyspozycji uczestników są wyskakane Jump Hall’owe atrakcje oraz na bardziej statyczną część imprezy nowocześnie wyposażone, przestronne i klimatyzowane sale urodzinowe, gdzie dzieciaki mogą wygodnie wypocząć, napić się i skosztować imprezowych smakołyków, czy też urodzinowego tortu.

A oto jak przedstawia się scenariusz niezwykłych urodzin w parku trampolin. Dzieci i rodzice witani są przez animatora w specjalnie przygotowanej sali urodzinowej. Następnie, zgodnie z zasadą, że bezpieczeństwo jest najważniejsze, instruktor przeprowadza z dzieciakami kilkuminutową, specjalistyczną rozgrzewkę, która pozwoli uniknąć ewentualnych przypadkowych kontuzji. Po ćwiczeniach rozgrzewających, dzieci dokładnie zapoznają się z regulaminem Parku oraz zasadami zachowania na trampolinach. Teraz już czas na zabawę. Dzieci pod opieką trenera przechodzą do strefy trampolin. Trener demonstruje sposób bezpiecznego skakania na trampolinie oraz jak bezpiecznie upadać w przypadku utraty równowagi w powietrzu. Przeszkolone przez instruktora dzieciaki zaczynają zabawę w różnych strefach parku, gdzie czeka na nie moc atrakcji. Gry i zabawy dostosowane są do wieku oraz temperamentu uczestników. Dzieci uczą się podstawowych reguł poruszania się i skakania na trampolinach. Mogą bawić się i grać z wykorzystaniem różnych rekwizytów, jak piłki, makarony czy chusty animacyjne. Są również zabawy z elementem rywalizacji – rzuty do kosza, gra w zbijaka, czy też zawody na ściance wspinaczkowej. Niewątpliwą frajdę sprawią dzieciakom skoki do basenu z gąbkami przez zbudowany z kostek mur piankowy. Całości dopełniają zabawy integrujące grupę, np. opcjonalne malowanie twarzy. Zabawa w strefie trampolin trwa dwie godziny. Oczywiście, co jakiś czas dzieci mają chwilę na odpoczynek, czy napicie się w salce urodzinowej, gdzie udają się pod opieką animatora. Rodzice mają zapewnione miejsce do rozmów, skąd mogą obserwować bawiące się na trampolinach swoje pociechy.

Ostatni etap imprezy odbywa się w salce urodzinowej – jest to czas na życzenia urodzinowe, tort i prezenty dla solenizanta. Oferta Parku Trampolin Jump Hall przeznaczona jest dla maluchów już od trzeciego roku życia. Jeżeli, z różnych względów, nie mogą bawić się na trampolinach, czeka na nie „Kącik maluszka”, w którym znajdują się zabawki, kolorowanki, gry oraz basen z kolorowymi kulkami.

Specjalna oferta cateringowa.

Decydując się na zorganizowanie urodzin dziecka w Parku Trampolin Jump Hall, rodzice mogą skorzystać z oferty cateringu z Wyspy Zdrowia, gdzie znajdą zdrowe przekąski, świeżo wyciskane soki oraz koktajle. Na życzenie rodziców zamówione zostaną torty urodzinowe, do wyboru: śmietankowe, czekoladowe, z owocami lub bez. W ofercie z cateringiem zapewnione są kubeczki, talerzyki oraz sztućce. Oczywiście, rodzice mogą zorganizować własny poczęstunek dla Gości. W tym celu salka urodzinowa zostanie im udostępniona odpowiednio wcześniej.

Urodziny w parku trampolin to dla dzieci wspaniała zabawa i niezapomniane przeżycie. Dla rodziców to także powód do radości oraz źródło zadowolenia i satysfakcji ze swoich pociech.