Czy bielizna na prezent będzie dobrym pomysłem?
3 lutego, 2018
Angielski – najlepszy prezent na każdą okazję!
1 marca, 2018

Prezent dla chłopaka na urodziny – jak wybrać coś odpowiedniego?

Znacie pewny i stuprocentowy sposób na to, aby Wasz chłopak, nieodbiegający od statystycznych norm bycia chłopakiem, cieszył się, podczas otwierania urodzinowego prezentu? To nie takie proste, jak się pozornie może wydawać, bo, uwaga, jego szczera reakcja może być trudna do zaobserwowania.

Znacie pewny i stuprocentowy sposób na to, aby Wasz chłopak, nieodbiegający od statystycznych norm bycia chłopakiem, cieszył się, podczas otwierania urodzinowego prezentu? To nie takie proste, jak się pozornie może wydawać, bo, uwaga, jego szczera reakcja może być trudna do zaobserwowania. Co jest głównym powodem takiego obrotu spraw? Przede wszystkim staż Waszego związku. Czasami zmienną może być również wiek samego partnera. Jaką zależność najczęściej się tu odnotowuje? Szczera i spontaniczna radość z otwieranych podarunków, niestety maleje proporcjonalnie do długości Waszego związku. Z czego to wynika i czy rzeczywiście tak jest? Otóż musicie chyba przyznać, że im kogoś lepiej znamy i jest nam bliższy, o tyle więcej możemy wobec niego sobie pozwolić. W rachubę wchodzą w zarówno dobre jak i złe kwestie powiązane w zdobywaniu doświadczenia w związku. Skala „zacieszu” przy rozpakowywaniu prezentów przez chłopaka jest niestety malejąca i rozczarowująca. Każda dziewczyna pamięta na pewno pierwszy prezent i jego radosną reakcję, czy jednak to było prawdziwe? Przypuśćmy, że dałaś mu wtedy w prezencie grę na konsole Fifa 2018, bo kiedyś słyszałaś, że zdarza mu się grać z kumplami. Wcale to jednak nie znaczy, że jest to jego ulubiony rodzaj gier na konsole. Zastanawia Cię teraz jak zareagowałby, gdybyś dała mu teraz w prezencie bon na 150 zł na wykupienie dodatków do niej? Ciekawe też, jaka byłaby jego reakcja na taki rodzaj prezentu po pierwszej rocznicy Waszego związku, kiedy jesteście wobec siebie dużo bardziej szczerzy.

 

Masz jakiś pomysł na prezent dla chłopaka? Rozwiń go!

Zdajemy sobie sprawę, że znalezienie czegoś odpowiedniego może stanowić dla niektórych dziewczyn prawdziwy problem. Zwłaszcza, czy masz w ogóle jakiś pomysł, zastanawiasz się nad czymś, masz coś upatrzonego czy może w głowie masz jedynie pustkę, kiedy o tym myślisz. Zacznijmy od sytuacji kryzysowej w której nie masz zielonego pojęcia, co mogłoby go pozytywnie zaskoczyć. Może wydać się to banalne, ale polecamy rozpocząć swoje poszukiwania w Internecie. Dlaczego? Przede wszystkim zyskujesz tu dużą przewagę, bo jesteś zupełnie anonima i możesz pytać o cokolwiek, bez żadnych zahamowań. O dziwo, Internet pełen jest pytań kobiet w różnym wieku, a wszystkie pytają zgodnie: o najlepszy pomysł na prezent dla chłopaka. Co ciekawe oprócz trafnych sugestii i wymiany doświadczeń, często jest tak, że w komentarzach pod artykułami, na blogach czy forach dyskusyjnych, można znaleźć linki prowadzące bezpośrednio do sklepów wysyłkowych, gdzie możesz zrobić zakupy online. Teraz wystarczy się na coś zdecydować. Niezależnie od tego, czy będzie to męski gadżet jak etui na koszule, szklanka do whisky, czy modna kurtka. Pamiętaj tylko, żeby zadbać o to, aby przesyłka trafiła do Ciebie na czas, najbezpieczniej jest wybrać dostawę kurierską, jednak jeżeli nie zależy Ci na czasie, możesz zdecydować się oczywiście nawet na pocztę. Jest też inna sprawdzona metoda: jego najbliżsi i Twoi ulubieni znajomi chłopaka. Tu jednak musisz mieć już jakiś bliżej określony pomysł, wiedzieć czego chcesz szukać, ale musisz to jeszcze potwierdzić u sprawdzonego źródła. Śmiało pytaj o to, czy spodnie dresowe na pewno mu się spodobają, czy lubi jeszcze filmy z bohaterami Marvela, jeżeli zamierzasz mu kupić kolekcję na blu-ray, czy być może trochę mu się już znudziły.

Trochę łatwiej jest, jeśli niedawno się poznaliście i dopiero budujecie swój związek. Paradoksalnie jest łatwiej, bo co prawda wiecie o sobie mniej, to masz większą szansę, że prezent dla chłopaka (https://www.toys4boys.pl/43-prezent-dla-chlopaka) i tak się spodoba, może jedynie spotkać się ze szczerą lub nieszczerą, ale zawsze wesołą reakcją. Bezsprzecznie to najlepszy czas dla każdego związku, kiedy oboje poznajecie się na wzajem i odkrywacie fascynujące cechy charakteru. Poznawanie swoich upodobań, hobby, następnie przyjaciół i rodziny to kolejne stopnie do prawdziwego szczęścia, które trzeba pielęgnować. I tak nadchodzi chwila na wręczenie pierwszego prezentu na urodziny, czy inną okazję. Możesz sobie z tego nie zdawać sprawy, ale tak jak pisaliśmy wyżej, z pewnością pokaże całe uzębienie w szerokim uśmiechu , niezależnie od tego co od ciebie dostanie. Na początku związku, występuje bardzo duży nawias na drobne pomyłki i niedociągnięcia, ale również spora tolerancja. Dopiero z czasem ścieżka robi się kręta. Mowa oczywiście cały czas o tym, jak skombinować odpowiedni prezent. Jak wybrać wobec tego coś odpowiedniego? Mamy nadzieję, że mogliśmy pomóc, ale pamiętajcie o tym, aby wykazać się kreatywnością zanim padnie ostateczna decyzja..

W oparciu o informacje z: https://www.toys4boys.pl