Prezent dla Taty
10 czerwca, 2016
prezent-na-biezmowanie
Prezent na bierzmowanie
11 listopada, 2016

Prezent dla chłopaka

Kiedy zbliżają się okazje do świętowania, które dotyczą naszych bliskich czy znajomych, często zastanawiamy się jaką niespodziankę lub prezent sprawimy danej osobie. Nie inaczej jest w przypadku coraz bardziej popularnego w naszym kraju Dniu Chłopaka. Dzień obchodzony 30 września, daje szansę na wykazanie się kreatywnością, bowiem jest bardzo wiele możliwości zaskoczenia i oczarowania przedstawicieli płci męskiej. Drogie panie, jakie macie więc możliwości?

Pragnąc zrobić znajomemu lub chłopakowi niespodziankę, warto pamiętać, że nie liczy się tutaj zasobność portfela. Dzień Chłopaka to raczej specyficzne święto i przyjęło się, że na miejscu są drobne prezenty, które mają wywołać uśmiech na twarzy chłopca. Jak w wielu innych przypadkach, ważne są przede wszystkim dobre chęci i pamięć. Przedstawiciele płci męskiej zazwyczaj nie są bardzo wymagający i docenią nawet takie drobnostki jak dowcipna rymowanka wysłana SMSem, batonik czy ulubiona czekolada. Oczywiście można pokusić się o oryginalność lub skorzystać ze sprawdzonych sposobów.

Pomysły na prezent dla Chłopaka

Jednym z nich, niezależnie od tego czy obdarowujemy partnera czy kolegę, są zabawne męskie bokserki i zwykle nie jest to prezent odbierany jako coś zdrożnego. Wybór kolorów i wzorów jest bardzo duży, a sprzedawcy oferują zabawne nadruki w kształcie słoników, serc czy też dowcipnych napisów, które rozweselą chłopca. Zdecydowanie sprawdzonymi i często wykorzystywanymi pomysłami są koszulki typu T-shirt. Te części garderoby również mogą być niezwykle pomysłowe i oryginalne, a wybór wzorów czy napisów zależy tylko od wyobraźni. Można pokusić się o nadruk imienia, ulubionego zespołu czy po prostu dowcipnego tekstu.

Zawsze dobrym i, co ważne, tanim prezentem dla chłopaka będą kubki. Tutaj także wybór jest niemal nieograniczony i znajdziemy odpowiedni zarówno dla kolegi ze szkoły, przyjaciela, jak i ukochanego. Warto trzymać się dowcipnego trendu, starając się wybrać na niespodziankę coś zabawnego. Na Dzień Chłopaka tworzonych jest wiele okazyjnych prezentów, a wśród tych najpopularniejszych znajdziemy np. smoczki dla większych chłopców, fartuszki do kuchni z zabawnymi, naszytymi na nich hasłami oraz małe samochodziki.

Niejednego chłopaka ucieszy z pewnością sprzęt sportowy związany z dyscypliną, którą uprawia. Może to być piłka do kosza, kask rowerowy, rękawice do boksu, czy rzutki do Dartsa. Miłym upominkiem są również gadżety sportowe. Jeśli Twój chłopak, brat lub kolega chętniej spędza czas przed komputerem podaruj mu na przykład oryginalną myszkę komputerową.

Doskonałym pomysłem wydaje się być także stworzenie czegoś własnoręcznie. Choć laurki wyszły już nieco z mody, jest to wbrew pozorom całkiem niezły upominek. Narysowanie czegoś, wymyślenie oryginalnych życzeń, upieczenie ciasteczek czy nawet zrobienie szalika na drutach i przede wszystkim wykazanie się kreatywnością spowoduje, że chłopak z pewnością będzie zaskoczony i doceni tego rodzaju starania dziewczyny.

Jeżeli na Dzień Chłopaka planujecie zrobić niespodziankę ukochanemu, a mieszkacie już sami, warto pomyśleć o smacznej kolacji i świecach. Wspólne spędzenie czasu jest zresztą zawsze doskonałym prezentem dla chłopaka. Można wybrać bardziej aktywne formy, a możliwości jest bardzo dużo. Każdy chłopak duży czy mamy ucieszy się z wycieczki. Można wybrać się na przykład do wesołego miasteczka, stadniny koni, aquaparku, zoo, kina, mecz siatkówki czy na paintball. Każdy z tych sposobów jest niedrogi, a gwarantuje znakomite chwile spędzone razem i niezapomnianą zabawę (przynajmniej do czasu kolejnego Dnia Chłopaka).

Jeżeli chcemy wprawić w dobry nastrój przedstawicieli płci brzydszej, pamiętajmy o wyrozumiałości i byciu miłą. Te dwie, z pozoru drobnostki, nie wymagające jakiegokolwiek wysiłku, mogą dać niejednokrotnie więcej radości niż jakikolwiek prezent dla chłopaka.

Jak widać możliwości jest mnóstwo, a to zapewne tylko wierzchołek góry lodowej. Prezentów i innego rodzaju niespodzianek jest bardzo wiele, a to czy zdecydujemy się na gotową rzecz, stworzymy coś samodzielnie czy zorganizujemy wypad za miasto zależy tyko od naszej fantazji.