Organizujemy wesele – najważniejsze kwestie
25 lutego, 2022
Jakie buty powinien założyć na ślub mężczyzna?
15 marca, 2022

Prezent dla gości weselnych – personalizowane monety.

slubne-monety-producentmonet

Jednym ze zwyczajów związanych ze ślubem stało się wręczanie drobnego upominku gościom weselnym, a także osobom, które zjawiły się na samej ceremonii zaślubin. Ten miły gest ma stanowić pamiątkę tego wyjątkowego wydarzenia, dlatego warto dokładnie zaplanować co podarować naszym gościom, aby mogli razem z nami przyjemnie wspominać dzień ślubu.

Spersonalizowane monety robione na zamówienie – wyjątkowa pamiątka dla gości weselnych.

Aby zaskoczyć naszych gości i sprawić, aby poczuli się wyjątkowo, warto dokładnie przygotować się do zakupu podarunku. Świetnym pomysłem będzie zamówienie spersonalizowanych monet, które będą miały wygrawerowaną datę naszego ślubu, nasze imiona lub same inicjały, oraz wzór nawiązujący do okazji, którą chcemy uczcić. Podarowanie personalizowanej monety daje możliwość wręczenia gościom uniwersalnego podarunku, który nikogo nie urazi i nie wprawi w zakłopotanie, a także spodoba się zarówno osobom młodym i starszym. Wręczenie monety okazjonalnej w pięknym etui, jutowym rustykalnym woreczku czy efektownym kapslu nie będzie stanowić problemu także dla gości, którzy przybyli z daleka i po wspólnym świętowaniu muszą udać się w podróż np. samolotem.

Jak zamówić spersonalizowane monety dla gości weselnych?

Aby nie przeżyć niepotrzebnego stresu przed ślubem, wszelkie rzeczy robione na zamówienie, należy kupować z wyprzedzeniem. Okazjonalne monety wymagają stworzenia unikalnego projektu, wybrania rozmiaru i ustalenia z czego zostanie wykonana moneta. Te czynności wydają się być skomplikowane, lecz na stronie internetowej – www.producentmonet.pl para młoda może samodzielnie wykonać swój projekt monety, korzystając z prostego kreatora wzoru. To duże ułatwienie i frajda, tworząc coś całkowicie unikatowego, co będzie stanowiło wyjątkową wartość sentymentalną dla obdarowanych przez nas gości.

Monety na zamówienie – jaki materiał wybrać?

Personalizowane monety okazjonalne wykonywane są z mosiądzu, co sprawia, że są niezwykle trwałe, łatwe do utrzymania czystości i efektowne. Aby jeszcze bardziej je dopracować, możemy skorzystać z dodatkowych opcji pokrycia je tzw. powłokami galwanicznymi. Co to oznacza w praktyce?

Monety tak samo jak biżuteria mogą zostać pokryte cienką warstwą metalu, co nadaje im blasku i zwiększa ich wartość. W zależności od naszych preferencji, a także budżetu, jaki możemy wydać na upominki dla gości, możemy zamówić monety pokryte niklem, srebrem i złotem. Oczywiście użycie 24-karatowego złota podnosi cenę monet okazjonalnych, dlatego wiele par młodych raczej decyduje się na tańsze powłoki, czyli nikiel lub srebrno.

Spersonalizowane monety dla gości weselnych – gdzie zamówić?

Jeśli wiemy już jaki efekt chcemy uzyskać podarowując naszym gościom wyjątkowy prezent, czas na wybranie miejsca, gdzie zostaną wykonane monety na ślub. Tu szczególnie polecamy polskiego producenta monet na zamówienie, z którym możemy skontaktować się przez serwis ProducentMonet.pl, gdzie monety wybijane są za pomocą technologii prasowej. Wiele lat doświadczenia i świetnie wyposażony park maszynowy sprawia, że monety od tego producenta zachwycą gości waszego wydarzenia i będą stanowiły dla nich wyjątkową pamiątkę.