Jak dobrze wybrać organizer na biurko? Poradnik
Jak dobrze wybrać organizer na biurko? Poradnik
28 października, 2022
Początki z fotografia produktową
Początki z fotografia produktową
9 listopada, 2022

Prezent dla młodego taty – najlepsze pomysły na 2022 rok

Prezent dla młodego taty - najlepsze pomysły na 2022 rok

Narodzenie dziecka to bardzo ważne wydarzenie dla obojga rodziców. Jest to wyjątkowa chwila, która zmienia bieg życia zarówno świeżo upieczonej mamy, jak i taty. Idąc w odwiedziny do nowo powiększonej rodziny, oprócz prezentu dla mamy warto przygotować prezent dla młodego taty. A może chcesz znaleźć prezent dla przyszłego taty, który jeszcze oczekuje na przyjście dziecka na świat? Dobrym, niekosztownym prezentem na tego typu okazje będą spersonalizowane produkty z nadrukami z naszego sklepu Mistickers.pl.

Prezent na pępkowe dla taty

Wyjątkowym wydarzeniem przed narodzeniem dziecka jest impreza zwana pępkowym, na którą warto przynieść fajny prezent dla przyszłego taty. Warto przygotować na tą okazję miłe i pokrzepiające życzenia dla przyszłego taty. Jaki kupić prezent dla przyszłego taty, aby przypominał mu o tym miłym okresie oczekiwania? Koszulka z fajnym nadrukiem na przykład: „Be nice to me my wife is pregnant” to śmieszny prezent dla przyszłego taty. Dobrym upominkiem będzie również dobrze skomponowany niezbędnik młodego taty. Do niezbędnika oprócz podstawowych rzeczy do pielęgnacji malucha, zabawek, pieluch czy ubranek, można dorzucić fartuszek z wesołym napisem lub kubek.

Prezent dla świeżo upieczonego taty

Idealnym prezentem dla świeżo upieczonego taty będzie również koszulka z napisem w stylu: „najlepszy tata” lub „zostałem tatą, bo ktoś te dzikusy musiał wychować”. Tego typu prezent dla nowego taty pokrzepi go i doda otuchy w te wyjątkowe dni z nowonarodzonym dzieciątkiem. Można też skompletować zestaw dla składający się z dwóch takich samych koszulek z śmiesznym nadrukiem: jednej dla taty, drugiej dla dziecka. Jeżeli chcesz odkryć więcej zabawnych tekstów, które można umieścić na koszulce odwiedź stronę mistickers.pl i zajrzyj do kategorii koszulki dla taty i syna. Znajdziesz tam mnóstwo powiązanych ze sobą ubrań idealnych na prezent. Do śmiesznego upominku warto również dołączyć dobrą czekoladę, kawę lub herbatę, a także drobiazg dla dziecka. Idąc w odwiedziny, warto też pamiętać o świeżo upieczonej mamie.

Upominek na dzień ojca

Dzień ojca to również świetna okazja, aby kupić prezent dla młodego taty. Świetnym pomysłem jest również prezent na dzień ojca dla przyszłego taty, który uświadomi mężczyźnie, że kolejne dni ojca będą dla niego wyjątkowe, ponieważ spędzi je ze swoim dzieckiem. A może jesteś mamą, która chce kupić prezent dla taty od małych dzieci? Oprócz laurki narysowanej przez dziecko, warto do prezentu dołączyć coś praktycznego. W każdym z tych trzech przypadków można zakupić koszulkę z nadrukiem „gang taty” i wypisać członków rodziny. Tego typu t-shirt bez zwątpienia stanie się jedną z ulubionych rzeczy w garderobie każdego mężczyzny. Inne adekwatne napisy, które można umieścić na koszulce to: „Niektórzy mówią do mnie po imieniu, ale najważniejsi mówią mi TATO”, „TATO co jak co, ale dzieci to Ci się udały” lub „Jeśli tata tego nie naprawi to nikt tego nie zrobi”. Dodatkowo istnieje możliwość stworzenia spersonalizowanego kubka, fartucha lub poduszki z tym samym napisem. Tego typu prezent wywoła uśmiech na twarzy każdego (przyszłego lub nie) taty.