Bukiet ślubny
3 lipca, 2018
Magiczna fotografia ślubna
10 września, 2018

Srebrna biżuteria lepsza niż kwiaty?

Przychodzi taki dzień w roku, kiedy najbliższa nam osoba obchodzi szczególną uroczystość. Niekiedy są to okrągłe urodziny, niekiedy imieniny, zdanie ważnego egzaminu lub awans w pracy. To idealne okazje aby je uczcić. Zazwyczaj w takich sytuacjach jest przyjęcie, na które idziemy z jakimś upominkiem. I wtedy zaczynamy się zastanawiać co zamiast kwiatów? Czym uszczęśliwić solenizantkę, jubilatkę aby po zakończonym przyjęciu wciąż miło nas wspominała?

Nasza odpowiedź jest jednoznaczna: srebrna biżuteria jest najlepsza na prezent! Pośród wazonów z kwiatami, zawsze uwagę przykuje eleganckie pudełeczko z naszym podarunkiem. Jeśli chociaż trochę znamy adresata prezentu to z wyborem biżuterii nie będzie żadnego problemu. Pośród ogromnego wyboru pomiędzy kolczykami, broszkami, wisiorkami, pierścionkami i bransoletkami, najbardziej trafionym jest święcąca swój wielki powrót: srebrna broszka. Wybór której nie nastręcza problemów związanych z rozmiarem, jak w pierścionku, czy długością bransoletki. Srebrna broszka ma się nam podobać, mieścić się w kwocie jaką chcemy przeznaczyć na upominek oraz musimy ją mieć ładnie zapakowaną w dniu uroczystości. W naszym sklepie online wybór broszek jest ogromny – pośród 80 modeli znajdziesz broszki z perłami, z kamieniami takimi jak: szafir, rubin, bursztyn czy kryształ Swarovskiego. Fantazyjne kształty broszek zadowolą gusta najwybredniejszych miłośniczek biżuterii.

Co zamiast broszki?

Zdarza się tak, że wiemy iż osoba którą mamy obradować srebrną bizuteria nie nosi broszek, wtedy produktem z którym równie łatwo sobie poradzimy w wyborze są srebrne zawieszki. W takiej sytuacji przed nami jest tylko odpowiedz na pytania: Czy ma być to duży medalion? Secesyjny wisiorek z kamieniem? Kamea? Może z bursztynem? A może delikatna srebrna ważka z kamieniem? Do tego dobieramy odpowiednio długi łańcuszek i gotowe.

Dla ceniących sobie srebro jako biżuterię i znających upodobania osoby, którą chcą nią obdarować interesującym pomysłem są srebrne komplety. W skład takich zestawów wchodzą: kolczyki, pierścionek, bransoletka, zawieszka a niekiedy także broszka. Wybór takiego zestawu wymaga od nas przede wszystkim znajomości rozmiaru pierścionka. A trafienie w gust daje pewność, że ilekroć komplet będzie zakładany tyle razy osoba będzie ciepło wspominana. Ach emocje…

Osobną kategorią prezentów są zakupy ze składki, dla koleżanki z pracy, z biura – zazwyczaj okazją po temu są imieniny, awans lub odejście na emeryturę. Tu oprócz dużego wyboru, decyduje czas realizacji takiego zamówienia oraz co zdarza się także: późniejsze dopasowanie rozmiaru pierścionka jeśli wybrany przez nas okazał się nietrafiony.

Biżuteria dla mężczyzny

Na koniec warto także wspomnieć o srebrnej biżuterii jako prezent dla panów. Pole manewru jest tu dość ograniczone bo obok sygnetów do wyboru pozostają srebrne spinki do koszuli. Które jak najbardziej spełniają rolę eleganckiego prezentu i z powodzeniem mogą konkurować z prezentami w butelkach.

Crème de la crème

Naszym zdaniem najlepszą okazją na obdarowanie bliskich nam osób srebrną biżuterią są tradycyjnie święta Bożego Narodzenia to obok Dnia Matki najlepsza okazja aby bliscy dostali od nas trwałą pamiątkę tego dnia, rzecz osobistą, taką która będzie przez bardzo długi czas przypominać nam o pięknych chwilach i okolicznościach a jakich się ten prezent otrzymało.

Inspiracji na prezent w postaci srebrnej biżuterii szukajcie na stronie sklepu: https://www.topsilver.pl/

Gdzie znajdziecie ponad 2000 modeli srebrnej biżuterii, gdzie zamówienia realizowane są zazwyczaj już na drugi dzień, gdzie liczyć możecie na poradę telefoniczną dotyczącą wybranej srebrnej biżuterii, gdzie każde zamówienie pakowane jest w opakowanie prezentowe.