karta-zyczenia
Romantyczne zaproszenia ślubne do 3,50 zł
28 kwietnia, 2017
dziecko-ogladajace-ksiazeczke
Kreatywne prezenty na Dzień Dziecka
19 maja, 2017

Szukasz upominku dla szefa? Wybierz kosz prezentowy!

kosz-prezentowy

Wybranie odpowiedniego upominku dla szefa zawsze jest trudne. Dlatego przed jego zakupieniem warto dobrze zastanowić się, co będzie strzałem w dziesiątkę. Dobry upominek dla szefa powinien być nienachalny, bogaty, ale przy tym elegancki. Te wymagania idealnie spełniają kosze prezentowe!
Gdy chcemy zdecydować się na upominek dla szefa lub innej osoby, z którą pozostajemy w oficjalnych stosunkach, powinniśmy pamiętać o tym, aby nie był to podarunek zbyt osobisty. Najlepszym rozwiązaniem będzie prezent uniwersalny, który sprawdzi się na różne okazje – urodziny, imieniny, w podziękowaniu. Kosz prezentowy spełnia wszystkie te wymagania. Ponadto możemy zamówić go również przez internet, oszczędzając swój czas.

Co możemy znaleźć w koszu prezentowym?

Z pewnością każdy z nas spotkał się już z takim upominkiem. Często wręczany jest on podczas imprez okolicznościowych, ale także chętnie wybierany jest na okazje biznesowe dla szefów, pracowników, kontrahentów czy dla klientów. Kosz prezentowy zawiera przede wszystkim różne słodkości.

Znajdziemy w nim między innymi luksusowe pralinki i czekolady, ciasteczka, nugaty czy bakalie w czekoladzie, aby wspomnieć tylko o paru propozycjach. Jednak to jeszcze nie wszystko, ponieważ w zależności od tego, jaki kosz zakupimy, będziemy mogli znaleźć w nim także inne produkty. Są to między innymi wysokiej klasy kawy i herbaty, ekskluzywne alkohole, produkty regionalne. Co więcej, kosze świąteczne, które przygotowywane są na Boże Narodzenie oraz na Wielkanoc, mogą zwierać różne świąteczne gadżety – bombki, ciepłe koce, dekoracyjne kurczaczki to tylko kilka z nich.

Wszystkie produkty umieszczone są w dekoracyjnym opakowaniu. Najczęściej jest to kosz wiklinowy, który owinięty jest celofanem, ale również spotkamy się z pudełkami kartonowymi, metalowymi puszkami czy drewnianymi szkatułkami, które również po spałaszowaniu zawartości mogą być pięknym i praktycznym dodatkiem do domu.

<h3

Zasadniczo wszystko zależy od tego, czy dysponujemy czasem. Gdy chcemy przygotować tylko jeden kosz dla szefa, wtedy możemy zakupić wszystko samodzielnie. Nie zapominajmy też o dekoracyjnym opakowaniu, które wieńczy dzieło. Jeśli jednak nie mamy czasu i zależy nam na tym, aby efekt był idealny, możemy zakupić również gotowy kosz upominkowy. Jego cena wcale nie jest znacznie wyższa od tego przyszykowanego samodzielnie. Co więcej, zamówienia możemy składać w internecie, bez wychodzenia z biura czy z domu.

Wyjątkowe kosze prezentowe możemy zakupić w firmie Nobilia, która zajmuje się ich kompletowaniem i sprzedażą dla klientów na terenie całej Polski, ale również za granicę. W jej ofercie dostępne są kosze świąteczne – na Wielkanoc oraz Bożonarodzeniowe, kosze prezentowe w różnych kategoriach, na przykład z herbatą, kawą, winem, prezenty dla mężczyzn czy Polskie Specjały. Także sprzedaje ona kosze z luksusowymi markami delikatesowymi, na przykład Skład Praski Specyjały & Spirytualia czy Marek Kondrat poleca Wine & Gifts.

Życzenia