Dekoracje urodzinowe, aby impreza była jeszcze bardziej nastrojowa
2 sierpnia, 2020
Jak wybrać wyjątkowy prezent na 70. urodziny?
31 sierpnia, 2020

Wielki powrót dzwonów! Będą naprawdę modne

Pewnie niejednej z was lata 70-te kojarzą się głównie z dzwonami. Trend na nie zapoczątkował film 'Mamma Mia’ ponieważ były główną częścią tamtejszej garderoby. Były popularne na wszystkich dyskotekach w tamtym czasie. Jeśli myślicie tylko wtedy, jesteście w dużym błędzie. Tego sezonu dzwony znowu wracają do łask. Może mniej kolorowe, lecz tej jesieni popularność tego typu spodni będzie bardzo wysoka. Nie możecie tego przegapić.

Zalety szerokich spodni?

Luźne nogawki i dopasowane w talii. Pozwala to na idealne podkreślenie kształtów i ukrycie drobnych niedoskonałości. Nasza figura zyska jeszcze bardziej proporcjonalna, niż w rzeczywistości. Doskonale podkreślona sylwetka oraz bardzo duża wygoda. Wiele specyficznych jak i tych uniwersalnych w zależności od okazji. W cieplejsze dni lata wybierzmy jaśniejsze odcienie spodni damskich na przykład jasny jeans lub len. w przypadku letniej imprezy możemy dobrać kolorowe dodatki. Na uroczyste wyjście przydadzą nam się ciemniejsze dzwony. Taka stylizacja pozwala nam ukazanie naszego odświeżonego oblicza oraz kobiecości.

Z czym to nosić?

Dzwony posiadają szereg zalet, które poszły w zapomnienie. Wyglądają doskonale, lecz nie dla każdego typu sylwetki by ją jak najlepiej podkreślić. Również ważną kwestią jest reszta garderoby. Spodnie szczególnie polecamy kobietą z sylwetką klepsydry, czy gruszki, lecz inne również będą wyglądać zjawiskowo. Nie patrząc na fason dobierz obcisłą koszulkę. Na oficjalne uroczystości możemy wybrać bluzkę z koronką lub kołnierzykiem. Opcją bardziej odważną jest ubranie do spodni krótszego topu. Jeśli wolisz coś luźniejszego mamy coś dla ciebie! Najlepiej pójść w przeciwną stronę, w styl oversize. Dzwony są bardzo uniwersalne więc będą wyglądać dobrze z obcisłymi jak i luźnymi koszulkami. Sytuacja z kolorami wygląda podobnie praktycznie każdy kolor będzie do nich pasował. Opłaca się samemu przetestować ten styl.

Buty oraz dodatki

W latach 70-tych królowała masa dodatków, zauważymy że możemy manewrować pomiędzy elegancją a bardziej codziennymi stylizacjami za pomocą wielkich kolczyków lub dużych kapeluszy wraz z ciemnymi okularami. Gama dodatków jest praktycznie nieograniczona. Buty są aspektem nad, którym warto się pochylić. W codziennych stylizacjach wyraźnie przeważają trampki lub sandały. W momentach w, których potrzebujemy więcej elegancji i stylu postawmy na wysokie buty. Dobrze wydłużą nam nogi w tego typu spodniach oraz nas wyszczuplą. Nie powinniśmy się ograniczać w wyborze dodatków i zaszaleć.