Pomysł na wyjątkowe urodziny dla dziecka
22 lutego, 2021
Wesele w plenerze – dlaczego warto?
28 lutego, 2021

Wyjątkowy prezent walentynkowy – lot helikopterem dla dwojga

Człowiek od wieków marzył o lataniu, co potwierdzają historie zaczerpnięte ze starożytnej mitologii. Już Ikar zachwycony możliwością wzbicia się w powietrze, wzleciał zbyt blisko słońca, co zakończyło się dla niego niestety tragicznie.

Jednak od czasów antycznych wiele się zmieniło w naszym postrzeganiu latania. Pojawiły się nowe, bezpieczne możliwości dosłownego „bujania w obłokach”. Możesz dołączyć do grona entuzjastów latania i wybrać się na lot helikopterem. Śmigłowiec szybko wzbije się w powietrze, ukazując ci ogrom świata pod stopami. Być może taki lot będzie doskonałym pomysłem na wyjątkowy prezent walentynkowy?

Jak wygląda prywatny loty helikopterem?

Helikopter, nazywany również śmigłowcem, jest maszyną lotniczą, która w przeciwieństwie do samolotów pasażerskich, do startu i lądowania nie potrzebuje długiego pasa na lotnisku. Wystarczy płaska, w miarę wolna powierzchnia przystosowana do funkcjonowania jako lądowisko. Tak naprawdę, helikopter wystartuje z dachu wieżowca czy też wyląduje na boisku szkolnym. Dlatego loty helikopterem są dostępne dla wszystkich, nie tylko tych, którzy mieszkają blisko lotniska czy mogą tam szybko dojechać.

Jeśli więc marzy ci się lot helikopterem, wcale nie musisz jechać na najbliższe lotnisko. Załatwisz wszystko najprawdopodobniej tam, gdzie mieszkasz. Możesz więc w krótkim czasie przy wykorzystaniu ofert firm zajmujących się czarterowaniem maszyn latających, zamówić lot balonem dla dwojga (więcej na Sky Poland). Może być to prezent w ramach święta zakochanych, przypadającego na 14 lutego.

Jak zaskoczyć prezentem ukochaną osobę?

Najczęściej w dniu zakochanych, w Walentynki wręczamy sobie nawzajem okolicznościowe kartki, kwiaty, czekoladki, a także prezenty elektroniczne oraz zmysłową bieliznę. To taki podstawowy kanon prezentowy dla każdego zakochanego. Panowie chętnie też kupują wybrankom serca biżuterię. Dobrym pomysłem może być pierścionek zaręczynowy i oświadczyny właśnie 14 lutego. Atmosfera wszechobecnej miłości unoszącej się w powietrzu powoduje, że zadanie tego najważniejszego pytania swojej kobiecie wydaje się jak najbardziej na miejscu.

Kiedy jeszcze na dodatek pytanie to padnie na wysokości kilku tysięcy metrów nad ziemią – ogromne wrażenie murowane. Takich oświadczyn czy tak spędzonych romantycznych Walentynek po prostu nie da się zapomnieć. Możesz zapewnić takie silne wrażenia i emocjonalny prezent swojej ukochanej w postaci lotu widokowego helikopterem. Lot odbędziecie we dwoje na pokładzie wynajętego helikoptera z pełną obsługą ze strony doświadczonego pilota, który zadba w 100 proc. o wasze bezpieczeństwo przez cały lot, start i lądowanie. Będziecie mogli po prostu cieszyć się lotem, oglądać widoki, podziwiać to, co widzicie pod swoimi stopami i dzielić się wrażeniami.

Także i panie mogą pokusić się o sprawienie wielkiej przyjemności swojemu mężczyźnie. Przy kupowaniu prezentu walentynkowego prosto od serca, w postaci lotu we dwoje helikopterem, trzeba mieć jednak pewność, że osoba obdarowana nie ma obezwładniającego lęku wysokości. W takim przypadku lot nie będzie przyjemnością i ekscytującym przeżyciem, a istnieje duża szansa na to, że obdarowana osoba w ogóle nie odważy się na zrealizowanie vouchera na lot. Jeśli jest odwrotnie i druga osoba marzy o lataniu, zwłaszcza helikopterem, to lot we dwoje będzie strzałem w przysłowiową dziesiątkę, jeśli chodzi o dobry pomysł na prezent z okazji Walentynek.