Jak wybrać wyjątkowy prezent na 70. urodziny?
31 sierpnia, 2020
Jak wybrać oryginalny prezent dla mężczyzny na Święta?
2 września, 2020

Zapadające w pamięć fotoprezenty – który rodzaj wybrać dla bliskich?

Idealny prezent to taki, który wzbudza radość i pozytywne emocje, a jednocześnie zapada w pamięć. Coraz więcej osób stawia na spersonalizowane upominki, które są w pełni dopasowane do indywidualnych upodobań. Myślisz, że muszą one kosztować majątek? Nic bardziej mylnego!

Czasami wystarczy jedynie wykazać się kreatywnością, ponieważ ograniczony budżet nie stanowi żadnej przeszkody. Nie bez powodu rosnącym zainteresowaniem cieszą się fotoprezenty. Jeśli nie masz pomysłu, to sprawdź poniższe propozycje.

1. Fotokubek

Kawa lub herbata w ulubionym kubku zawsze smakuje lepiej. Fotokubek z wizerunkiem bliskiej osoby z pewnością stanie się prawdziwym hitem. Oczywiście to wyłącznie od nas zależy, jakie zdjęcie wybierzemy. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby przedstawiało ono ukochane zwierzątko, wakacyjny krajobraz, a nawet śmieszną grafikę. W tym temacie panuje pełna dowolność, ponieważ każdy projekt wykonywany jest w sposób indywidualny.

Znakomitą alternatywą wydaje się być tzw. magiczny kubek, który na pierwszy rzut oka wygląda jak klasyczne naczynie. Dopiero po wypełnieniu go wrzątkiem pojawia się zdjęcie. Taki prezent uchodzi za uniwersalny, a jednocześnie niebanalny.

2. Fotoksiążka

Standardowe albumy na zdjęcia powoli odchodzą w zapomnienie. W dzisiejszych czasach królują fotoksiążki, które są oryginalne, a jednocześnie eleganckie. Z pewnością przez długi czas pozostaną w nienaruszonym stanie. Sporą zaletą jest fakt, że oprócz zdjęć istnieje możliwość dodania tekstu, czy też elementów graficznych stanowiących urozmaicenie.

Warto również wspomnieć, że samodzielne zaprojektowanie takiej książki jest banalnie proste. Do dyspozycji zwykle mamy edytor online. Przed złożeniem zamówienia możemy sprawdzić, czy efekt końcowy spełnia nasze oczekiwania. Co ważne, projektować można bez rejestracji ani jakichkolwiek opłat.

Aby sprawdzić, jak wygląda takie rozwiązanie, można odwiedzić stronę Colorland i “wyklikać” sobie książkę – pamiątkę. Planując złożenie zamówienia dobrze jest także sprawdzić, czy aktualnie dostępne są kody zniżkowe lub inne promocje – pomoże Ci w tym serwis https://www.wydawajdobrze.com/kody-rabatowe-kupony/colorland. Czasami nawet kilkanaście złotych robi sporą różnicę, a więc nie warto przepłacać!

3. Fotopuzzle

Fotopuzzle nie są opcją jedynie dla dzieci. Mogą one składać się nawet z kilkuset elementów, a więc na ich ułożenie należy poświęcić kilka godzin. To wyśmienita opcja dla tych, którzy chcą zaskoczyć obdarowywaną osobę. Warto zaznaczyć, że gotowa układanka może zostać wykorzystana, jako obraz na ścianę. Wystarczy jedynie oprawić ją w szklaną antyramę o odpowiednim rozmiarze. Oczywiście możemy wybrać dowolne zdjęcie – im większa ilość detali, tym bardziej złożona zabawa. Pamiętaj, że układanka nie musi być prostokątna lub kwadratowa. Pod uwagę warto wziąć także rzadziej spotykane formy np. serce, gwiazdę, chmurę.

4. Fotoobraz

Obraz przedstawiający najbliższe osoby to nie tylko unikatowa dekoracja ściany, ale również pamiątka na lata. Dzięki niemu mieszkanie stanie się jedyne w swoim rodzaju. Do dyspozycji mamy wiele formatów, a więc znalezienie czegoś odpowiedniego nie stanowi żadnego wyzwania. Ozdobne ramy dodadzą luksusowego charakteru – obecnie w trendach znajdują się przede wszystkim złote oraz chromowane odcienie, które przepięknie połyskują w świetle. Warto również wspomnieć o możliwości stworzenia kolażu. Taki obraz jest genialnym pomysłem na prezent urodzinowy, na przykład 18-tkę.