komplet-recznikow-prezent-dla-rodzicow_68978_m(2)
Upominek w ramach podziękowania dla rodziców? Oto co wybrać
23 maja, 2022
Wynajem samochodu na ślub z wypożyczalni
Wynajem samochodu na ślub z wypożyczalni
6 czerwca, 2022

Zaproszenia – po-covidowe organizowanie imprez

Zaproszenia – po-covidowe organizowanie imprez

Wszyscy czekaliśmy na te dni kiedy beztrosko, bez zakazów, maseczek, limitów, etc. będziemy mogli spotkać się z naszymi bliskimi i celebrować dane wydarzenie. Kiedy zostały zniesione obostrzenia, nareszcie możemy tego doświadczać. Jeżeli planujesz zorganizować urodzinową imprezę, warto pomyśleć o niebanalnym wstępie, a najlepszym preludium jest zaproszenie w formie klasycznej.

Dlaczego warto wysłać zaproszenie listem

Zaproszenie w formie papierowej wysłane listem jest świetną ideą i początkiem do wprowadzenia w dobrą imprezę. Dzięki niemu pokazujemy, że dana osoba jest dla nas ważna oraz, że sama okoliczność jest dla nas bardzo istotna. Podkreślić to może np. duży napis zaproszenie na 18-stke.
Każda obdarowana osoba na pewno ucieszy się z takiej formy zaproszenia. Jest to bowiem dużo ciekawsze, niżeli tworzenie wydarzenia w mediach społecznościowych, lub też pisanie do osoby za pośrednictwem chatu. Wyróżniajmy się już od samego początku, niech nasze zaproszenie posłuży nam za dobrą wizytówkę i odzwierciedlenie nas samych. Zaproszenia będą wyglądać jeszcze ciekawiej kiedy wypiszemy je własnoręcznie. Pomyślcie tylko, zapraszamy naszych przyjaciół na 18 urodziny, a zaproszenia w środku możemy uzupełnić dosłownie każdym słowem typu „xoxo”, „xD”, „lol”, „must have” itd.

Jeżeli jesteśmy już przy zaproszeniach na 18 urodziny, warto wyróżnić kilka ciekawych propozycji

Aktualnym trendem wśród młodzieży jest różowe-złoto. Oczywiście kolor ten zarezerwowany jest dla w głównej mierze dla dziewczyn. Czarne zaproszenia na 18 urodziny ze złoto-różowymi dodatkami np. w postaci konfetti, na pewno zrobią dobre pierwsze wrażenie. Jeżeli urodziny odbywają się w porze letniej, zastanwómy się nad zaproszeniami typu flaming, alpaka, aloha. W przypadku chłopaków, dużo lepiej sprawdzi się kolor złoty, lub zaproszenia w formie komiksowej ala Marvel. Można również pomyśleć nad zaproszeniami z kultowych filmów, które nawiązywały do dobrej imprezy np. Great Gatsby.

Zaproszenia na urodziny dzieci, na co zwrócić uwagę

Zaproszenia dla dzieci dzielimy na dwa rodzaje. Zaproszenia na roczek oraz cała reszta zaproszeń, które do nich nie należą. Te pierwsze są nadrzędne, ponieważ roczek jest bardzo ważnym wydarzeniem nie tyle dla dziecka, które go obchodzi, ale dla rodziców, którzy mogą cieszyć się tą wspaniałą chwilą. Wzory zaproszeń na roczek powinny być stonowane. Polecamy przede wszystkim zaproszenia, na których widnieją motywy zwierzęce np. zaproszenia z jelonkiem, lwem, urokliwą pandą, flamingiem, liskiem. Perfekcyjnie sprawdzą się zaproszenia w odcieniach pastelowych.
W przypadku starszych dzieci, zastanówmy się nad rodzajem i formą zaproszenia. Polecamy przede wszystkim dopasować zaproszenie do aktualnych zainteresowań dziecka. Jeżeli nasze dziecko ogląda kultową bajkę spongebob kanciastoporty, wyślijmy jego kolegom i koleżankom zaproszenia z wizerunkiem spongeboba. Drugim rozwiązaniem jest dopasowanie zaproszenia do reszty dodatków. Jeżeli wyprawiamy naszej pociesze urodziny z dodatkami piłki nożnej, dobierzmy również zaproszenia w podobnej tematyce. Ostatecznie możemy wybrać zaproszenia klasyczne prezentujące tort oraz świeczki. Są one schludne i najbardziej uniwersalne.

Zaproszenia na okrągłe urodziny

Wyprawiasz 30-stke, 40-stke, 50-tke, a może 90-te urodziny? Jesteś więc jubilatem i warto to podkreślić za pomocą zaproszenia! Zaproś więc swoich gości zaskakując ich ciekawym zaproszeniem.
Do zaproszeń warto dodać również winietki o tym samym wzorze. Winietki to fantastyczne dopełnienie do zaproszenia. Są również ułatwieniem dla zaproszonych osób. Dzięki winietkom, każdy gość dowie się gdzie powinien usiąść.

Podsumowując, zaproszenia to dobry wstęp do udanej imprezy. Każda obdarowana osoba uśmiechnie się 2 razy szerzej, a nam samym wypisywanie zaproszeń sprawi dużo radości 🙂