Jak zapakować prezent na urodziny?
Jak zapakować prezent na urodziny?
2 stycznia, 2023
Jaka bluza dla faceta w 2023 roku?
Jaka bluza dla faceta w 2023 roku?
4 stycznia, 2023

Co kupić babci w jej dzień? 5 propozycji od Wyjątkowy Prezent!

Co kupić babci w jej dzień? 5 propozycji od Wyjątkowy Prezent!

Dzień Babci zbliża się wielkimi krokami, a Ty nadal nie wiesz, co jej kupić na tę wyjątkową okazję? Mimo iż możliwości jest wiele, to jednak warto wybrać taki upominek, który nie będzie następne lata leżeć na dnie szuflady, a realnie sprawi radość bliskiej osobie. Czy wiesz, że rozwiązaniem rozterek mogą być vouchery na przeżycia? Sprawdź propozycje od Wyjątkowy Prezent!

Kupno prezentu dla babci w jej dzień już nie musi być wyzwaniem. Poniżej znajduje się lista top 5 pomysłów na upominek, aby bliska osoba uczciła swoje święto należycie.

Dzień Babci na słodko, czyli degustacja czekolady dla dwojga

Dzień Babci zdecydowanie osłodzi degustacja! Voucher dla dwóch osób to idealna okazja, aby spędzić z bliską osobą czas. W zakresie słodkiego poczęstunku znajdują się 3 rodzaje roztopionej czekolady oraz talerz owoców z sosem i kawałkami gofrów. Do tego profesjonalna obsługa kelnerska, która zapewni pełen słodyczy relaks w miłym towarzystwie.

Masaż relaksacyjny — godzina pełna relaksu i zdrowia

Kolejnym pomysłem na prezent na dzień babci jest voucher na masaż relaksacyjny, który łączy w sobie technikę klasyczną z masażem energetycznym. Czas trwania zabiegu to aż 60 minut, które pozwolą bliskiej osobie odpocząć, rozluźnić mięśnie lub obniżyć ból, towarzyszący na co dzień. Oprócz tego zabieg masażu ma wiele innych zalet, m.in. usprawnia krążenie i pomaga uporać się z bezsennością. Po takim masażu każda seniorka zauważy poprawę kondycji skóry, czując się na nowo młodo i wyjątkowo!

Odprężenie i korzyści zdrowotne? Tylko dzięki seansowi w tężni solankowej dla dwojga

Jak pokazać swojej babci za pomocą prezentu, że jest ona ważna i wyjątkowa? Dobrym rozwiązaniem jest wręczenie vouchera na seans w tężni solankowej, zwłaszcza że kupon obejmuje wejście dla dwóch osób! 60-minutowa sesja pełna zdrowotnych właściwości to okazja do zatroskania się o potrzeby seniorki. Odprężenie, dostarczenie cennych minerałów i mikroelementów, a także pozytywny wpływ na leczenie wielu dolegliwości gwarantowane!

Udział w warsztatach artystycznych „Sztuka ładnego przedmiotu”

Unikalną propozycją na prezent dla babci jest umożliwienie jej wzięcia udziału w warsztatach artystycznych. Taka forma spędzania czasu jest wyjątkową okazją do doskonalenia zdolności manualnych oraz rozwoju kreatywnego myślenia. Warsztaty obejmują tworzenie ceramicznej patery ze szkłem na wierzchu. W programie przewidziano części teoretyczne i praktyczne, podczas których seniorka nabywa podstawowej wiedzy, a następnie sprawdza swoje umiejętności pod okiem doświadczonego artysty.

Wykonany przedmiot zabierany jest do domu, dzięki czemu może być ozdobą i pamiątką sprawiającą wiele radości.

Fotoksiążka, czyli wręcz uwiecznione wspólne chwile

Jeżeli seniorka jest tradycjonalistką lub jej stan zdrowia nie pozwala na udział w przeżyciach, dobrym rozwiązaniem może być album w postaci fotoksiążki. Fotografowanie wspólnych chwil jest obecnie dość powszechne i wystarcza do tego smartfon. Dlatego książka ze zdjęciami jest dobrym pomysłem, zwłaszcza jeżeli będzie pełna podobizn bliskich osób. Jeżeli babcia zatęskni za wspólnymi chwilami, wystarczy, że zagłębi się w kartkach albumu.

Co kupić babci w jej dzień? To zależy od jej upodobań. Niemniej 5 inspiracji od Wyjątkowy Prezent z pewnością ułatwi wybór.