Zestawy porcelanowe na prezent. Na jaką porcelanę się zdecydować?
28 maja, 2021
Projekt prezent – katalog inspiracji prezentowych na każdą okazję
18 czerwca, 2021

Cukrówka – przesłodkie krówki z nadrukiem na prezent

Cukrówka to wyjątkowe miejsce, w którym możesz zdobyć najsłodsze krówki z nadrukiem dla siebie lub swojej firmy. To słodycze z pomysłem.

Słodkości, które trudno porównać z czymkolwiek innym, stały się także świetnym sposobem na upominek. Przyjrzyjmy się tematowi tych pyszności nieco bliżej!

Cukrówka – cukierki krówki, czyli tradycyjny polski przysmak

Cukrówka to niepowtarzalne miejsce, w którym możemy nabyć cukierki krówki zapakowane w dokładnie taką etykietę, jaką tylko sobie wymyślimy. Ogromna liczba dostępnych wzorów powoduje, że wybór jest naprawdę szeroki. A gdyby tego było mało – możemy skorzystać z konfiguratora pozwalającego na jeszcze więcej. Dzięki temu rozwiązaniu, Cukrówka umożliwia zamówienie cukierków na przykład z samodzielnie wgranym zdjęciem.

cukrówka - krówki z nadrukiem - cukierki krówki

O tym, jaką rzeszę fanów posiadają tradycyjne polskie krówki chyba nikomu nie trzeba opowiadać. Apetycznie pachnące śmietanką i karmelem, ciągnące się, a po kilkunastu dniach kruche na zewnątrz i płynne w środku. Fenomen i wyjątkowość tego produktu sprawia, że Cukrówka i cukierki krówki zaczynają cieszyć się zainteresowaniem także w innych krajach.

Krówki z nadrukiem na każdą okazję

Cukrówki to jednak nie tylko doskonały przysmak. To również – a może przede wszystkim – doskonały prezent na niemal każdą okazję. Jak zmienić przepyszne słodkości w prezent idealny? To bardzo proste. Przesłodkie świętokrzyskie cukierki wystarczy zapakować w spersonalizowaną, dopasowaną do okazji etykietę.

Krówki z nadrukiem sprawdzają się jako produkt dla firm, które potrzebują cukierków reklamowych, krówek personalizowanych czy koszy prezentowych, a chcą odejść od oklepanych gadżetów promocyjnych. Równie popularną okazją są śluby i przyjęcia weselne. Cukierki są zamawiane jako wyjątkowe podziękowania dla gości weselnych, prezenty dla świadków czy bombonierki z krówkami dla rodziców.

To jednak nie wszystko. Cukrówki sprawdzają się również na okazje takie jak urodziny, Baby Shower, Walentynki Komunia Święta, Chrzest Święty, Dzień Ojca czy Dzień Babci i Dziadka. Jednym słowem – naprawdę trudno byłoby znaleźć okazję, w której nie sprawdziłyby się słodkie krówki!

krówki z nadrukiem - cukrówki

Cukrówka w wyjątkowym opakowaniu!

Dodatkowym elementem, na który warto zwrócić uwagę, są opakowania, w których mogą być transportowane krówki z nadrukiem. W zależności okazji, możemy wybierać niewielkie papierowe torebki, specjalnie personalizowane puszeczki w różnych rozmiarach, prześliczne nowoczesne kuferki czy nawet opakowania a’la bombonierki.