Alkohol reklamowy dla firm
20 grudnia, 2018
Kupujesz prezent przez internet? Praktyczne porady przy składaniu zamówień w sklepach internetowych
31 stycznia, 2019

Język angielski – najlepszy prezent na każdą okazję!

Podaruj kurs języka angielskiego online – wiedza to najlepszy prezent. Kupon dostępu można wydrukować i wręczyć osobiście – lub wysłać mailem. Kurs Speakingo w końcu pozwoli Twopim bliskim nauczyć się mówić po angielsku, co da im dostęp do wiedzy z całego świata, ułatwi podróże i wzmocni zdrowie!

Wyjątkowy prezent pod choinkę i nie tylko!

Święta za pasem, a może ktoś ma urodziny? Jaki będzie najlepszy pomysł na prezent? Zastanawiając się nad tym odwiecznym pytaniem, w internecie znalazłem bardzo ciekawy tekst pod tytułem 102 pomysły na wyjątkowy prezent pod choinkę z bloga kursu języka angielskiego online Speakingo. Tak mnie zainspirował, że postanowiłem aż wypróbować go na własnej skórze. Tak mi się spodobał, że z czystym sumieniem mogę polecić go każdemu jako świetny pomysł na prezent dla każdego.

Speakingo: Rozmawianie z komputerem to nie szaleństwo!

Czy spotkaliście się może z sytuacją, że chcecie coś powiedzieć po angielsku, a język staje Wam w gardle? Dopiero po czasie słowa nieśmiało układają się w całość, przypominasz sobie odpowiednią regułkę gramatyczną (albo nie!). Sytuacja jednak dawno przeminęła już z wiatrem?

A może onieśmiela Cię wizja mówienia po angielsku? Boisz się, że zrobisz jakiś „błąd”?

Nie jesteś w tym odosobniona ani odosobniony!

Jeśli uczysz się języka angielskiego w szkole lub na kursie, gdzie nauczyciel piłuje Cię z gramatyki i tylko wytyka błędy, wtedy takie właśnie są efekty takiej nauki angielskiego. Szczególnie, gdy na lekcji na dodatek nigdy nie ma czasu na rozmowy po angielsku…

A może uczysz się angielskiego w domu z internetu? W sieci jest przecież wszystko dobrze opisane? Jest tyle różnych kursów angielskiego online…

To prawda.

Kursy języka angielskiego online

Niestety jednak większość stron oferuje jedynie tzw. bierną znajomość języka angielskiego. Co z tego, że rozwiązaliśmy zadanie z gramatyki, jeśli angielski znają teraz nasze oczy, ale nie język. Dostajemy piątkę z testu gramatycznego, a dalej nie potrafimy się dogadać po angielsku?

Czy wszelka nadzieja stracona? Czy musisz teraz zapłacić fortunę za korepetycje, na które i tak nie masz czasu ani możliwości dojeżdżać?

Niekoniecznie. Nie wszystko stracone!

Nowoczesne technologie, takie jak komputerowe rozpoznawanie mowy, mogą zaradzić tej sytuacji. Okazuje się, że komputer może rozumieć co do niego mówisz, przez co możesz prowadzić z nim proste konwersacje po angielsku.

Rozmawianie z komputerem jak z nauczycielem? Brzmi jak szaleństwo, ale okazuje się, że jest to bardzo skuteczna metoda nauki języka angielskiego!

Dlatego w gąszczu różnych stron i aplikacji do nauki języka angielskiego online, zdecydowanie pozytywnie wybija się tutaj wykorzystujący nowoczesną technologię rozpoznawania mowy wspomniany powyżej kurs języka angielskiego online Speakingo.

Dzięki niej ta wątkowa strona rzeczywiście uczy mówić, a nie tylko rozwiązywać gramatyczne ćwiczenia!

Skuteczna nauka języka angielskiego online

Na tym nie koniec! Dodatkowo w celu efektywnej nauki inteligentny moduł Speakingo wykorzystuje krzywą zapamiętywania, przez co powtarzamy tylko te zdania, których jeszcze się nie nauczyliśmy.

Speakingo wykorzystuje też listę 2000 najpopularniejszych słów, których znajomość pozwala zrozumieć 90% rozmów w języku angielskim.

Dzięki kursowi języka angielskiego online Speakingo uczysz się angielskiego jak dziecko. Nie przejmujesz się gramatyką, po prostu mówisz. W ten sposób podświadomie przyswajasz wszystkie struktury gramatyczne.

Ważniejsze jest jednak to, że wyrabiasz sobie nawyk mówienia. Nie zastanawiasz się jak coś powiedzieć, po prostu to mówisz. Zupełnie jak w swoim języku ojczystym!

W XXI wieku, dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii rozpoznawania mowy i skutecznych metod nauczania, angielskiego nauczyć można się rozmawiając z komputerem jak z nauczycielem z Anglii. I to bez wychodzenia z domu!

Dlatego jeśli nie masz pomysłu na doskonały prezent, zawsze możesz kupić kupon prezentowy na kurs angielskiego online na stronie bloga kursu języka angielskiego online Speakingo (kliknij ikonę prezentu na górze strony). Moim zdaniem to świetny pomysł!