Pomysł na prezent dla stylowego mężczyzny
28 października, 2017
swiateczna-kolejka-z-czekolady
Świąteczne słodkości z charakterem
10 listopada, 2017

Najlepsze portale randkowe, gdzie poznasz wartościowe osoby.

Portale randkowe znane są od wielu lat. Początkowo wirtualne randki odbywały się za pomocą forów internetowych, na których możliwe było kontaktowanie się z dowolnie wybraną osobą. Wraz z biegiem czasu fora randkowe przeszły ewolucję, stając się pełnoprawnymi portalami oferującymi dziś ogrom funkcji. Zatem, które są najlepsze? Na co zwrócić uwagę wybierając portal randkowy?

Edarling – najbardziej rozpoznawana platforma randkowa

Edarling jest zdecydowanie najpopularniejszym portalem randkowym w Polsce i na świecie. Swoją popularność zawdzięcza wielu funkcjom, które zintegrowane są z platformą, a także wysokiemu poziomowi bezpieczeństwa. Ponadto korzystanie z Edarling może być darmowe. Po rejestracji automatycznie stajesz się podstawowym użytkownikiem, który do dyspozycji ma ograniczone, lecz w pełni wystarczające do randkowania funkcje. Oczywiście w dowolnym momencie możesz wykupić dostęp Premium, co wiąże się z uiszczaniem abonamentu. Przeczytaj więcej o eDarling na blogu.

Badoo – 257 milionów realnych użytkowników na całym świecie

Edarling jest wysoce popularny, jednak to Badoo jest największym serwisem randkowym na świecie. 257 milionów osób posiada na tym portalu swój profil użytkownika, a dzienna liczba wizyt przekracza aż 50 milionów! Aspekty te stawiają Badoo w ścisłej czołówce serwisów randkowych. Ponadto portal ten jako pierwszy wprowadził wideo rozmowy, co znacznie poprawia bezpieczeństwo i zwiększa funkcjonalność.

3 rzeczy, na które warto zwrócić uwagę wybierając portal randkowy

Duża liczba użytkowników

Wybierając portal randkowy, skup się na liczbie wszystkich użytkowników. Pamiętaj, że im jest ich więcej, tym masz większe szanse na znalezienie ciekawej osoby. Wystrzegaj się jednak portali, które mają wielu użytkowników, jednak są to fikcyjne konta. Praktyka tworzenia ich ma głównie na celu zainteresowanie ludzi, którzy odwiedzają portal w celu sprawdzenia go. Ilość użytkowników na portalach w tabelce znajdziesz np. na stronie http://rankingportalirandkowych.pl/3-najpopularniejsze-portale-randkowe/

Ostatnio zalogowani

Portale randkowe służą głównie poznawaniu ludzi, jednak nie będzie to możliwe, jeśli zarejestrowani użytkownicy nie logują się zbyt często. Dlatego też postaraj się wybrać portal, który wyświetla czas ostatniego logowania użytkowników. Ponadto zwracaj uwagę, kiedy ostatnio duża liczba osób była online, ponieważ może okazać się, że mimo dużej ilości kont, serwis jest martwy.

Regulamin portalu

Najlepiej jeszcze przed zarejestrowaniem się, przeanalizuj wnikliwie regulamin danego portalu randkowego. Sprawdź, jakie funkcje będziesz miał do dyspozycji po zarejestrowaniu, kiedy pobierane są ewentualne opłaty, a także, czy użytkownicy mają możliwość skorzystania z pomocy technicznej. Aspekty te są niezwykle ważne, ponieważ może okazać się, że opłata zostanie pobrana bez Twojej wiedzy, dostępne funkcje nie będą przydatne lub nie będzie pomocy technicznej nawet podczas trudnych sytuacji.

Życzenia