Ciekawe sklepy internetowe z branży odzieżowej
Ciekawe sklepy internetowe z branży odzieżowej
24 stycznia, 2023
Najciekawsze prezenty dla gracza konsolowego – wskazówki i propozycje
Najciekawsze prezenty dla gracza konsolowego – wskazówki i propozycje
27 stycznia, 2023

Oryginalny prezent na 18 urodziny dla dziewczyny – co wybrać?

Oryginalny prezent na 18 urodziny dla dziewczyny - co wybrać?

Prezent dla dziewczyny na 18 urodziny powinien być ciekawy i oryginalny. W dobie bezproblemowego dostępu do wszelkich dóbr materialnych, tylko takie upominki zapadają w pamięć!

Znalezienie wyjątkowego prezentu na osiemnastkę to spore wyzwanie. Zależy Ci na obdarowaniu dziewczyny, córki lub przyjaciółki upominkiem, który zrobi na niej naprawdę ogromne wrażenie oraz będzie dobrze świadczył o Twoim zaangażowaniu? Sprezentuj jej emocje, których nie zapomni przez minimum kolejne 18 lat!

Dla wszystkich poszukujących unikatowych prezentów mamy oryginalną propozycję – voucher na lot w tunelu aerodynamicznym! Sprawdź, dlaczego warto zdecydować się na taki właśnie upominek.

Lepiej podarować przedmiot czy emocje?

Sam fakt, że się nad tym zastanawiasz świadczy o tym, że naprawdę zależy Ci na podarowaniu dziewczynie wyjątkowego prezentu. Ponadto specjaliści podkreślają, że o randze upominków nie decyduje ich wartość materialna, ale to, ile serca w ich przygotowanie włożyła osoba obdarowująca.

Jeżeli więc od dłuższego czasu szukasz inspiracji i pomysłów na wyjątkowy prezent dla dziewczyny, z pewnością ucieszy Cię fakt, że sprawienie jej ogromnej niespodzianki jest łatwiejsze, niż Ci się wydaje! Jak to możliwe? Już wyjaśniamy.

Zrezygnuj z szablonowych upominków na rzecz vouchera na niezwykłe przeżycia. To ten rodzaj prezentu, którego niematerialna wartość jest… nie do przecenienia. Prezent na 18 urodziny, który jest zaproszeniem do wzięcia udziału w jednej z największych przygód życia, dostarczającym mnóstwo pozytywnych emocji i niezapomnianych wrażeń to po prostu strzał w dziesiątkę.

I dokładnie takim oryginalnym prezentem jest voucher na lot w tunelu aerodynamicznym!

kobieta-w-tunelu-aerodynamicznym

Voucher na lot w tunelu aerodynamicznym – nieszablonowy pomysł na prezent urodzinowy

Voucher na lot w tunelu aerodynamicznym stanowi kompletne zaproszenie do spróbowania swoich sił w lataniu. We Flyspot możliwe jest spełnienie jednego z odwiecznych marzeń człowieka… Tutaj każdy może wznieść się na strugach powietrza i doświadczyć tego, co dotąd było nieosiągalne bez dodatkowych sprzętów.

Latanie w tunelu jest maksymalnie ekscytujące i równocześnie całkowicie bezpieczne. Odbywa się w pełni kontrolowanych warunkach, w obiekcie stworzonym w oparciu o najnowocześniejsze technologie.

Czy voucher do tunelu aerodynamicznego będzie trafionym prezentem dla delikatnej dziewczyny?

Dziewczyna, której chcesz zrobić ekstremalny prezent na osiemnastkę jest delikatna i na co dzień preferuje spokojne aktywności? Nic nie szkodzi! Lot w tunelu aerodynamicznym nie wymaga żadnych specjalnych umiejętności czy doskonałej kondycji. Nie wywołuje również lęków, które na ogół towarzyszą osobom mierzącym się ze skokami na bungee czy skokami ze spadochronem.

W tunelach Flyspot wysoko wykwalifikowana kadra instruktorów dba zarówno o bezpieczeństwo uczestników, jak również ich komfort i pozytywną atmosferę. Przecież Twój voucher na lot ma sprawić radość młodej kobiecie, która go otrzyma. Jesteśmy przekonani, że tak właśnie będzie!

emocjonalny-lot-w-tunelu-aerodynamicznym

Czy lot w tunelu aerodynamiczny jest w pełni bezpieczny dla każdego?

Loty w tunelu aerodynamicznym, choć wyglądają na ekstremalne, to w swojej rekreacyjnej formie są całkowicie bezpieczne i… niezbyt trudne!

Najlepszym dowodem na potwierdzenie tezy jest maksymalnie szeroka dostępność tej formy aktywności. Z lotów w tunelu z powodzeniem korzystają dzieci od 3. roku życia oraz seniorzy (bez górnej granicy wieku!).

Nie musisz więc martwić się o bezpieczeństwo 18-latki! Dziewczyna będzie pod opieką wykwalifikowanych instruktorów, którzy przeprowadzą odpowiednie szkolenie przed wejściem do tunelu, a następnie będą czuwać nad pomyślnym i maksymalnie satysfakcjonującym przebiegiem kolejnych lotów.

Lista przeciwwskazań do lotów w tunelu aerodynamicznym jest stosunkowo krótka. Znajdują się na niej przede wszystkim schorzenia w obrębie stawów i kręgosłupa, schorzenia serca i układu krwionośnego, padaczka, choroby psychiczne, ciąża i masa ciała powyżej 130 kg.

Nie musisz dłużej szukać – podaruj dziewczynie na 18 urodziny oryginalny prezent, który pozostawi niezapomniane emocje

Prezent na 18 urodziny dla dziewczyny – voucher na lot do tunelu Flyspot? To zdecydowanie najlepszy pomysł spośród wszystkich, które przyszły Ci do głowy!

Jesteśmy przekonani, że taki upominek zrobi wrażenie na młodej kobiecie, a co za tym idzie, zostanie zapamiętany na zawsze, podobnie jak sama osiemnastka.

Voucher bezproblemowo zamówisz na stronie Flyspot, w formie zestawu prezentowego lub w formie vouchera elektronicznego. Dziewczynie możesz sprezentować pakiet 2 lub 4 lotów. To kompletny prezent do zrealizowania w wybranym przez obdarowaną osobę terminie i w dowolnym obiekcie Flyspot w Polsce.

W dniu realizacji vouchera, osiemnastolatka zostanie otoczona profesjonalną opieką doświadczonego instruktora, który będzie odpowiedzialny za jej bezpieczeństwo oraz dobre samopoczucie.

Uczestniczka lotu w tunelu zostanie przeszkolona oraz wyposażona we wszystko, co niezbędne do lotu (kombinezon, kask, gogle, zatyczki do uszu). Dodatkowo lot zostanie nagrany, a wysokiej jakości film udostępniony solenizantce bez żadnych dodatkowych opłat.

Pssst! Vouchery na loty są również dostępne w wersji VIP (w zestawie z voucherem na nurkowanie i symulator Boeinga) oraz w wersji Extreme (w zestawie z nurkowaniem Scuba lub Freediving).

lot-w-tunelu-aerodynamicznym-flyspot