Bransoletki na gumce jako stylowy dodatek do codziennych stylizacji
Bransoletki na gumce jako stylowy dodatek do codziennych stylizacji
19 maja, 2023
Udane zakupy internetowe – na co zwracać uwagę?
24 maja, 2023

Zobacz, dlaczego warto wysyłać kartki okolicznościowe

Zobacz, dlaczego warto wysyłać kartki okolicznościowe

Jesteś daleko od swoich bliskich, a chcesz pokazać im, że o nich pamiętasz? Świetnym pomysłem może być wysłanie ważnej dla Ciebie osobie kartki okolicznościowej. Dlaczego warto zamienić sms-y na kartki? Przekonaj się!

Kartki okolicznościowe – tradycja, którą warto pielęgnować

Może pamiętasz, jak Twoi rodzice albo dziadkowie dostawali kartki na urodziny, święta, rocznice itp. Przez pewien czas stały się mniej popularne za sprawą sms-ów i portali społecznościowych. Na szczęście teraz wracają do łask i coraz więcej osób decyduje się właśnie na taką formę życzeń.

Kartki okolicznościowe wysyłane pocztą to bardzo miły zwyczaj. Udowodnij swoim bliskim, że stać Cię na więcej niż kopiowane na Messengerze życzenia. Kartkę można tak naprawdę wysłać na różne okazje. Możesz w ten sposób przekazać gratulacje świeżo upieczonym rodzicom albo wyrazić swoje uczucia w Walentynki. Poza tym nie wszyscy, zwłaszcza starsi korzystają z komputera i mają możliwość odbierania wirtualnych życzeń.

Artystyczne kartki okolicznościowe

Wydaje Ci się, że nie znajdziesz odpowiedniej kartki okolicznościowej? Musisz wiedzieć, że współczesne kartki są naprawdę oryginalne i nie przypominają tych, które kupowało się na sztuki pod koniec ubiegłego wieku. Warto zapoznać się z ofertą Pracowni Pieskot, gdzie dostępne są kartki na różne okazje wykonywane metodą druku artystycznego. Co więcej, powstają na całkowicie ekologicznym papierze. Projektują je utalentowani polscy artyści i każda kartka jest niepowtarzalna. Dostępne są zarówno humorystyczne propozycje, jak i te bardziej tradycyjne.

Znaczenie kartek okolicznościowych

Zastanawiasz się, dlaczego jeszcze warto wysyłać kartki okolicznościowe? Przede wszystkim mogą one być pięknymi pamiątkami, które po latach przywołają wiele wspomnień. Poza tym w ten sposób możesz zrobić komuś naprawdę dużą niespodziankę. Sporo osób na pewno nie będzie się spodziewać, że dostaną od Ciebie kartkę. Tymczasem masz okazję pokazać im, że są dla Ciebie ważni i zasługują na coś więcej niż tylko krótki sms z rymowanką znalezioną w internecie.

Wiele współczesnych kartek okolicznościowych jest tak ładnych i pomysłowych, że można nawet oprawić je w ramkę i potraktować jako ozdobę. Może kiedyś, gdy odwiedzisz babcię, zauważysz na kredensie kartkę, którą dostała właśnie od Ciebie.

Bez wątpienia, kartki okolicznościowe to wyjątkowa forma przekazania drugiej osobie życzeń lub gratulacji. Warto pielęgnować tę tradycję i pokazać bliskim, że się o nich pamięta.