Pościel na prezent? Pościel 200×220 czyli duże łóżko, mały kłopot!
23 maja, 2019
Czym kierować się przy wyborze prezentu na urodziny?
7 czerwca, 2019

Ekskluzywny prezent na wyjątkowe okazje

Zwiększona popularność zakupu ekskluzywnych prezentów na przeróżne okazje to obecnie nowa jakość wzmacniania wizerunku marki. Kupujemy najczęściej upominki biznesowe dla szefów lub kontrahentów oraz prezenty dla naszych bliskich. Upominki na okoliczność doniosłych rocznic, wydarzeń w życiu osobistym lub z okazji podpisania ważnych umów, jubileuszy w firmie, czy imienin zwierzchnika powinny podkreślać prestiż obdarowywanego. Świadczą też dobrze o obdarowującym.

Najważniejszej kobiecie…

Ukochane osoby lub też zwierzchników płci żeńskiej na pewno ucieszy prezent w postaci wytwornego zestawu prezentowego. Doskonale nadają się do tego celu przeróżne kombinacje. Zestawy takie jak:

  • pióro wieczne i długopis,
  • długopis i notatnik,
  • pióro lub długopis i etui skórzane

potrafią nadać wyjątkowego charakteru upominkowi wręczanemu z niepowtarzalnej okazji.

Luksusowe produkty, jakie oferuje sklep papierniczy, w postaci długopisów lub piór znanych marek, dedykowane kobietom, zachwycą je doborem kolorów i materiałów użytych do ich wykonania. Użyta do produkcji długopisu szlifowana stal lub żywica akrylowa barwiona na przeróżne kolory, z wykończeniami platerowanymi złotem i z grawerowanymi wzorami, może stanowić świetny dodatek do stroju.

Co dla pana?

Prezent dla mężczyzn ceniących prestiż powinien wzmocnić ich poczucie wyjątkowości, władzy i siły. Upominek w postaci komfortowych przyporów do pisania powinien być w stonowanych, raczej ciemnych kolorach, z wykończeniami niklowo-palladowymi lub platerowanymi złotem. Elitarny charakter takiego długopisu podkreśli obrotowy mechanizm wysuwania wkładu.

Podobnie jak paniom, obdarowywanym panom również przydadzą się wygodne upominki w postaci zestawów prezentowych. Skórzane etui w zestawie, podkreśli status właściciela.

Wyjątkowe dodatki dla wyjątkowej osoby

Elegancję upominku w postaci długopisu lub pióra wiecznego czy kulkowego na pewno znacznie zaakcentuje jego personalizacja. Obdarowujący ma tutaj duże pole do popisu, wybierając indywidualny tekst do wygrawerowania laserowego. Doskonałym pomysłem jest również tabliczka z dowolnie opracowanym tekstem podziękowania lub życzeń. Tekst może być wygrawerowany dowolną czcionką, o wybranej wielkości. Będzie dodatkowo świadczył o szczególności prezentu i obdarowywanej osoby.

Producent prezentu gwarantem jego elitarności

Znane firmy produkujące elitarne materiały do pisania mają swoją długoletnią tradycję. Komfort pisania poprawia znacznie charakter pisma, które staje się bardziej staranne i eleganckie, dzięki zastosowaniu doskonałej jakości materiałów.

Długopisów i piór marek takich, jak Parker czy Waterman nie trzeba przedstawiać. Dość powiedzieć, że posługiwały się nimi największe i najbardziej znane postacie historyczne. To właśnie ręka legendarnego Arthura Conan Doyle’a, zaopatrzona w pióro Parkera skreśliła postać Sherlocka Holmesa. Piór Parkera używali również Giacomo Puccini i Dwight Eisenhower.

Waterman opiera swoją jakość na aktualnych trendach wzornictwa, połączonych z wytrzymałymi, doskonałej jakości materiałami. Przybory do pisania Waterman opracowywane są w Centrum Doskonalenia i Rozwoju w Nantes we Francji przy współpracy specjalistów w dziedzinie tworzenia wyjątkowego designu.

Podczas spotkań biznesowych i innych uroczystych okazji sprezentowany przez nas ekskluzywny długopis lub pióro przyciągnie na pewno uwagę i wzmocni wizerunek marki firmy czy też samej osoby zwierzchnika. Natomiast bliskie osoby ucieszą nasze starania, aby prezent był nieszablonowy i eksponujący ich znaczenie w naszym życiu. Podpisywać się TAKIM długopisem to wyjątkowy przywilej, dostępny tylko wybranym.