Organizacja wesela w Tychach
13 września, 2018
Organizacja chrztu dziecka – co warto wiedzieć?
25 września, 2018

Flowerbox – oryginalny podarunek, który zachwyci każdą kobietę!

Jednym z najbardziej docenianych przez kobiety prezentów są kwiaty. Bukiet ciętych kwiatów pomaga lepiej wyrazić swoje uczucia oraz wspaniale upiększa mieszkanie. Poszukując oryginalnego oraz trwałego prezentu kwiatowego

Jednym z najbardziej docenianych przez kobiety prezentów są kwiaty. Bukiet ciętych kwiatów pomaga lepiej wyrazić swoje uczucia oraz wspaniale upiększa mieszkanie. Poszukując oryginalnego oraz trwałego prezentu kwiatowego coraz więcej osób decyduje się na wybór nowoczesnych i efektownych flowerboxów, czyli trwałych kwiatów w pudełku.

Sprawdźmy, dlaczego warto zastąpić tradycyjny bukiet ciętych kwiatów nowoczesnym flowerboxem.

Flowerbox – cięte kwiaty, których nie trzeba pielęgnować

Istotną zaletą, którą flowerbox wyróżnia się na tle innych ciętych kompozycji kwiatowych, jest przede wszystkim dłuższa trwałość. Cięte kwiaty umieszczone są bowiem w tekturowym pudełeczku, na którego dnie znajduje się specjalna gąbka florystyczna nasączona odżywką do kwiatów. Łodyżki róż pobierają substancje odżywcze z dna pudełka, dzięki czemu na dłużej zachowują swoją świeżość, piękny zapach oraz efektowny wygląd.

Wśród flowerboxów znajdziemy zarówno standardowe kwiaty w pudełku, które zachowują świeżość przez kilka kolejnych dni, jak i tzw. wieczne róże. Wyjątkowość tych drugich polega na bardzo długim zachowaniu świeżości – flowerbox z wiecznymi różami będzie bowiem cieszył nasze oczy nawet przez dwa lata. To znakomity wybór na wyjątkowe okazje, które wymagają odpowiedniej oprawy.

Flowerbox nadaje się do ustawienia na honorowym miejscu od razu po jego wręczeniu. Obdarowana nim osoba nie musi bowiem tracić czasu na poszukiwanie odpowiedniej wielkości wazonu do wstawienia kwiatów, tylko może od razu może cieszyć się efektownym wyglądem swojego kwiatowego podarunku. Róże w pudełku nie wymagają także dodatkowej pielęgnacji w kolejnych dniach – nie trzeba wymieniać wody, skracać łodyżek kwiatowych, aby cieszyć się ich świeżością oraz pięknym wyglądem. To idealny pomysł na prezent, którego praktyczność docenią wszystkie kobiety.

Flowerbox to wyjątkowa ozdoba pasująca do każdego wnętrza

Zaletą nowoczesnych flowerboxów jest także szeroki wybór kolorów zarówno samych umieszczonych w nich kwiatów, jak i pudełeczek. Pudełka posiadają różne kształty i kolory, dzięki czemu mamy możliwość idealnego dopasowania ich designu do gustu osoby, której planujemy wręczyć taki prezent. Szeroki wybór kolorystyki ciętych kwiatów pozwala z kolei lepiej wyrazić swoje uczucia korzystając z pomocy bogatej symboliki kwiatowej.

Czerwone róże to idealny wybór dla osób, które za pomocą kwiatów chcą powiedzieć ukochanej osobie „kocham cię”, podkreślić siłę swoich uczuć oraz odwagę. Białe i kremowe kwiaty z kolei symbolizują duchową miłość, pokorę oraz szczere intencje. Wybierając flowerbox z różami w kolorze różowym doskonale wyrazimy natomiast swoją wdzięczność, podziw oraz złożymy serdeczne podziękowania.

Dzięki szerokiemu wyborowi kształtów oraz kolorów pudełek flowerbox to nie tylko wyjątkowy prezent, ale także praktyczna ozdoba każdego wnętrza. Jego efektowny i oryginalny wygląd sprawia, że pudełko z kwiatami przyciąga wzrok każdej osoby, wzbudza zachwyt oraz zainteresowanie. Warto także wiedzieć, że samo pudełeczko po przekwitnięciu kwiatów może zostać wykorzystane do przechowywania różnych drobiazgów, dzięki czemu obdarowana flowerboxem osoba zachowa po nim piękną pamiątkę.

Partnerem artykułu jest Rose du Chateau oferująca: flowerbox – więcej na RoseduChateau.com.