Jak znaleźć salon jubilerski, który spełni oczekiwania?
Jak znaleźć salon jubilerski, który spełni oczekiwania?
2 sierpnia, 2022
Rozwiń kreatywność u swoich pociech!
27 sierpnia, 2022

Gry planszowe na prezent – nasze propozycje

Gry planszowe na prezent – nasze propozycje

Dzieci i młodzież spędzają coraz więcej czasu przed komputerem czy telewizorem, dlatego warto zrobić wszystko, żeby zapewnić im inną, ale równie ciekawą rozrywkę. Mowa oczywiście o grach planszowych, które świetnie zajmują czas, umożliwiają pracę nad własnymi umiejętnościami i przede wszystkim dają gwarancję doskonałej zabawy.

Gry planszowe dla każdego – jakie propozycje zasługują na szczególną uwagę?

Minionki to absolutny numer jeden wśród gier dostępnych dla dzieci. Bob, Dave, Stuart i pozostałe stworki zyskały naszą sympatię, stąd gra planszowa z tymi bohaterami na pewno zwróci uwagę młodych graczy. Głównym celem gry jest praca nad refleksem oraz spostrzegawczością. To prosta rozrywka,  w której trzeba wskazać podobieństwa pomiędzy kartą w ręku a tą leżącą na stole. Znalezienie jednej wspólnej cechy i to w jak najszybszym czasie to zadanie, które może wykonać nawet kilkuletnie dziecko, rozwijając przy tym wiele umiejętności. Co ważne w jednym pudełku znajduje się aż 5 różnych propozycji gry, stąd nikt nie będzie się nudził nawet przez długie godziny. To gwarancja emocjonującej zabawy, która pobudzi wiele zmysłów. Minionki to jedna z wielu propozycji dostępnych na https://shopgracz.pl/375-gry-planszowe-na-prezent,  czyli sklepie online z grami, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie bez względu na wiek czy upodobania.

Tajemniczy ogród to propozycja, która zwróci uwagę wszystkich osób ceniących estetykę i kilka wariantów gry. Osoby biorące udział w rozgrywce mają na celu przygotowanie ogrodów wypełnionych kwiatami, drzewami, ścieżkami i innymi dekoracjami. Jednak aby wygrać, trzeba działać sprytnie i obserwować co dzieje się w ogrodzie pozostałych graczy. To świetna propozycja nawet dla najmłodszych członków rodziny. Autorem gry jest Everdell, dlatego piękno łączy się tutaj z prostotą i atrakcyjnym wyglądem. Rozkładając Tajemniczy ogród, można zdecydować się zarówno na współpracę, jak i rywalizację, a wybór może zostać dopasowany do nastroju całej rodziny i okoliczności. Ta propozycja pozwoli zebrać wszystkich domowników przy wspólnym stole.

Gra Parki to kolejna propozycja, która jest nieskomplikowana, ale zapewnia doskonałą rozrywkę. Gracze wcielają się w turystów i ruszają szlakami, mogą podziwiać dziką przyrodę i robić zdjęcia. Dostępnych jest kilka wycieczek, a każda z wersji oferuje inne zdjęcia i ekwipunek. Producent zadbał o doskonałe wykonanie, czyli drewniane znaczki, znacznik czy karty prezentują się bardzo atrakcyjnie i charakteryzują się wyjątkową trwałością.

Escape Room Zagadka Sfinksa to zabawa rozgrywana na takich samych zasadach jak w tradycyjnych pokojach z ukrytymi wskazówkami i podpowiedziami. Gracze przenoszą się nagle do orientalnego i gorącego Egiptu, a dokładnie pod piramidy w Gizie. Widoki są piękne, ale niepokój pojawia się, kiedy na plecach można poczuć czyjś wzrok. Co ciekawe, nikogo nie ma w pobliżu, stoi jedynie figura Sfinksa. Czy to tylko złudzenie, czy łypie on na uczestników złym okiem? Zagraj i przekonaj się, jak rozwinie się ta przygoda.

Zachęcamy do odwiedzin w sklepie internetowym https://shopgracz.pl, gdzie znajdziecie mnóstwo ciekawych propozycji gier w atrakcyjnych cenach.