Zapadające w pamięć fotoprezenty – który rodzaj wybrać dla bliskich?
2 września, 2020
Nietypowy prezent dla Pań – Boks dla kobiet
17 września, 2020

Jak wybrać oryginalny prezent dla mężczyzny na Święta?

Święta Bożego Narodzenia to nie tylko czas kolorowych światełek, błyszczących dekoracji, Mikołajków i bałwanków. To także czas wielkiego główkowania: jaki wybrać prezent dla niego na Święta? A wszystkie dobrze wiemy, że odpowiedź na to pytanie nie należy do najprostszych. Co roku biegamy po centrach handlowych i szperamy na stronach sklepów internetowych tracąc mnóstwo czasu i energii w poszukiwaniu oryginalnego prezentu świątecznego. A tak wcale nie musi być! Poniżej przedstawiamy pomysł na prezent dla mężczyzny, który nie tylko go pozytywnie zaskoczy, ale będzie także przydatny w codziennym życiu.

Indukcyjny Uchwyt na telefon do samochodu

Indukcyjny uchwyt do telefonu to super gadżet na prezent świąteczny, który pozwoli Twojemu mężczyźnie naładować smartfona podczas jazdy samochodem. I to bez podłączania ładowarki! Gadżet wyglądem przypomina typowy uchwyt na telefon, ale ulegajcie złudzeniu. Ten niepozorny uchwyt jest na prawdę wyjątkowy! Po zbliżeniu smartfona do urządzenia, jego ramiona automatycznie się rozszerzają, aby można było bezpiecznie i wygodnie umieścić tam telefon. Ładowanie rozpoczyna się automatycznie po włożeniu smartfona do ładowarko-uchwytu. Taki gadżet na pewno spodoba się mężczyznom, którzy dużo czasu spędzają w aucie. Jesteśmy przekonane, że to będzie idealny prezent na Gwiazdkę dla Niego!

Zupełnie nowa odsłona kłódki – inteligentna Kłódka na Bluetooth

To kolejna propozycja prezentu na Święta dla smart-mężczyzn. Inteligentna Kłódka Smart Bluetooth działa niczym zwykła kłódka. Po, co ją jednak odróżnia to fakt, że wykorzystuje połączenie Bluetooth ze smartfona, aby zamknąć i otworzyć zamek. Korzystając z aplikacji SLOK, istnieje kilka opcji otwarcia blokady. Można ustawić blokadę tak, aby była otwarta, gdy jesteś w zasięgu albo ustawić własne hasło, aby otworzyć zamek. Ponadto hasło do kłódki można udostępnić też bliskiej osobie. Gadżet jest niezwykle łatwy w konfiguracji, a jego trwała obudowa sprawi, że będzie służył Twojemu facetowi przez lata.

Nieprzewracający się kubek termiczny Mighty Mug SS

Słysząc ,,nieprzewracający się kubek” także myślałyśmy, że to jakaś bzdura i nie ma takiego kubka, którego nie dałoby się przewrócić. I to był błąd, bo Termicznego Kubek Mighty Mug nie rozlejesz! I Twój facet też nie! Więc jeśli dużo podróżuje lub siedzi przy biurku i zdarza mu się rozlać kawę – ten gadżet będzie idealnym prezentem na Święta dla niego! Co ciekawe kubka nie można trącić, ale aby zdjąć go z biurka, wystarczy podnieść do góry. Czary? Być może! Najważniejsze, że działa i każdy mężczyzna także będzie zadowolony z takiego upominku! PS. Kubek też świetnie trzyma temperaturę, więc kawa będzie dłuuugo gorąca!

Smartfonowy projektor dla fanów retro

Projektor Smartphone Magnifier 2.0 to nie lada gratka dla mężczyzn mających słabość do retro przedmiotów. Na rynku dostępnych jest mnóstwo rozdzielczości telewizyjnego obrazu, a producenci wręcz prześcigają się w rozciąganiu ekranu do jeszcze szerszego i większego! Smartphone Magnifier cofa nas o jeden, ale jakże wielki sentymentalny krok wstecz, udostępniając jednak nowe i wygodne możliwości. Jego design nawiązuje do wyglądu starych telewizorów, obudowanych drewnianą sklejką, gdzie puszczano maksymalnie 3 kanały. Jego ekran ma równo 9″ i może nie jest 3D, ale uwierz, że to najbardziej oryginalny prezent na gwiazdkę dla mężczyzny, jaki możesz podarować! Do tego gadżet jest całkowicie przenośny, możecie zabrać go w podróż lub po prostu oglądać w sypialni. Wystarczy włączyć na smartfonie ulubiony serial, może być z Netflixa i umieścić go w urządzeniu. Gadżet w magiczny sposób przeniesie Was kilkadziesiąt lat wstecz – taki prywatny wehikuł czasu.

Wszystkie wyżej wymienione gadżety znajdziecie w sklepie Toys4Boys, który jest pełen inspiracji na świąteczne prezenty.