Wyjątkowe prezenty dla przyszłej mamy
29 marca, 2021
catering-pudelkowy
Sprezentuj bliskim catering pudełkowy
27 kwietnia, 2021

Jakim autem pojechać do ślubu? Sprawdź, co wybierają narzeczeni

Aby ten wyjątkowy dzień był jedyny w swoim rodzaju, nie zapomnijcie o wynajęciu samochodu do ślubu. To obecnie bardzo popularna usługa, która wcale nie jest związana z wysokimi kosztami. Jakim autem pojechać do ślubu?

Firmy prowadzące wynajem samochodów do ślubu mogą zaprezentować swoim klientom szeroką gamę różnych modeli do wyboru. Przeanalizowaliśmy najpopularniejsze oferty i wybraliśmy te, które cieszą się największym powodzeniem wśród narzeczonych.

Samochody retro

Obecnie jednymi z najczęściej wynajmowanych samochodów na ślub są samochody w stylu retro, czyli inaczej samochody zabytkowe. Doskonale wpisują się w klimat ślubu w stylu vintage albo stylu rustykalnym, ale będą kapitalne nadawały się praktycznie do każdego wydarzenia niezależnie od jego stylu.

Największym zainteresowaniem cieszą się samochody amerykańskie z lat 50, 60 oraz 70, między innymi modele jak Cadillac Eldorado Kabriolet, Alfa Romeo Nestor Baron, BMW 502 3.2V8 Super, BMW 501, Citroen C4 Grand, aby wspomnieć tylko o niektórych z nich, ponieważ do wyboru jest o wiele więcej modeli.

Luksusowe limuzyny

Bardzo popularne są również różnego rodzaju luksusowe limuzyny, w tym samochody marek jak Mercedes, BMW czy Audi. To propozycja dla tych narzeczonych, którzy chcieliby pojechać na swój ślub pojazdem prestiżowym. Takie auta świetnie nadają się jako akompaniament do ślubu w stylu nowoczesnym czy glamour.

Samochody sportowe

Rośnie także zainteresowanie wynajmem samochodów sportowych. To zarówno klasyczne, ponadczasowe modele, w tym Fort Mustang, jak i te najnowsze, które można zobaczyć na torach wyścigowych.

Sportowe samochody mogą także kapitalnie wpisać się w ślubne klimaty, a dla wielu mężczyzn i ponadto kobiet, są też sposobem na spełnienie marzeń. To wyjątkowa okazja, aby zasiąść w samochodzie kosztującym setki tysięcy złotych – można także go poprowadzić!

Samochody z okresu PRL

Wśród narzeczonych widać też większe powodzenie samochodów pochodzących z okresu PRL-u. To nie tylko popularny Maluch, ale również samochody jak Warszawa czy Łada. Można również zdecydować się na szereg innych modeli, na przykład na stylizowany samochód Milicji. Efektownie odrestaurowane są kapitalnym sposobem, by urozmaicić ślub, a ponadto będą niebanalnym pomysłem na sesję zdjęciową stylizowaną na dawne lata.

Narzeczonym chcącym wynająć auto do ślubu Śląsk – http://weddingcarservice.pl/o-nas/dlaczego-my/ daje dostęp do szerokiej gamy pojazdów, które można wypożyczyć w bardzo atrakcyjnych cenach. Usługi dostępne są także wraz z obsługą kierowcy – szofera. Z aktualnymi propozycjami można zapoznać się online.