Sygnet dobrym pomysłem na prezent dla mężczyzny?
6 marca, 2020
Krem Shiseido Benefiance na prezent.
16 marca, 2020

Pomysły na śmieszne prezenty urodzinowe i inne okazje!

Gdy zbliżają się czyjeś urodziny bądź specjalne okazje, często zachodzimy w głowę, co możemy kupić na prezent. Większość pomysłów wydaje się oklepana. Kolejna para kapci, zestaw kosmetyków, dobre wino bądź komplet pościeli – wszystko to wydaje się być praktyczne, lecz niekoniecznie musi zadowolić obdarowywaną przez nas osobę. Co zatem możemy zrobić, by wywołać uśmiech i rozbawienie? By przy rozpakowywaniu prezentów nie zawiało nudą? Koniecznie zapoznaj się z tym artykułem, a z pewnością znajdziesz tu propozycje na śmieszne prezenty na urodziny bądź inne okazje!

Urodzinowe szaleństwo – co rozbawi solenizanta?

  1. Klasyka urodzin – tort. Czy musi być standardowy? Wcale nie. Istnieje wiele firm, które wykonują torty na specjalne zamówienia. Może to być niemalże wszystko, co pasuje do danej osoby. Przykładowo tort, który wygląda jak beczka wypełniona lodem, a na wierzchu (oryginalna lub też nie) butelka whisky lub innego trunku.
  2. Personalizowane miętówki – kolejny śmieszny prezent na urodziny. Istnieją firmy, które realizują zlecenia na pastylki, których opakowanie projektujesz według uznania. Np. nazwa „suplementu” to RUSZDUPE, Opakowania te mogą wyglądać jak recepta, zawierająca wskazania oraz imię i nazwisko „pacjenta”
  3. Poduszka „TWOJA TWARZ WYGLĄDA ZNAJOMO” – w ostatnim czasie to hit sprzedaży internetowej. Możemy wybrać śmieszne zdjęcie solenizanta i zaprojektować poduszkę, która z pewnością wywoła uśmiech na jego twarzy.

Dziewczyny – co im sprezentować?

Panowie na ogół mają większy problem z wyborem prezentu dla dziewczyny. Poniżej kilka propozycji na śmieszne prezenty dla dziewczyny. Rozbawią one nawet najbardziej rozchmurzoną osobę:

  1. Grawerowany kieliszek do wina – tu opcji jest wiele. Można dobrać tekst, który będzie pasował idealnie do danej kobiety. Np. „niby nie ma ideałów, a jednak jestem”, bądź też duży kieliszek z kilkoma miarkami na łatwy dzień, trudny dzień oraz „lepiej nie pytaj”.
  2. Śmieszne gadżety na prezent, które kobiety kochają – np. skarpetki z napisem „stópki do całowania”, koszulka „schudłabym, ale cycków mi szkoda”, majteczki z napisem „wprowadź login i hasło” z dopiskiem „zaloguj się”. Wyżej wspomniane personalizowane drażetki istnieją także w wersji typowej dla dziewczyn, np. „orgazmopieryna”, których zastosowania chyba nie trzeba wyjaśniać.
  3. Stanik z cukiereczków, które dawniej były używane do produkcji „zegarków” zjadanych na przerwach między lekcjami. Kto będzie miał większą radochę, czy Pan, czy Pani? Warto się przekonać.

Jak rozbawić chłopaka zabawnym prezentem?

Tu już jest troszkę łatwiej niż z kobietami. Większość z nas doskonale wie, co lubią faceci. Wyjaśnianie tego jest zbędne, zatem poniżej kilka śmiesznych pomysłów dla panów:

  1. Miernik trzeźwości. Gadżet z załączonym kluczem i różnymi rozmiarami dziurek od klucza. Na pewno jest to zabawne, gorzej, jeśli chłopak pomyśli, że dziewczyna będzie go w ten sposób sprawdzać regularnie.
  2. Ocieplacz na penisa – być może nie zawsze praktyczny, ale jakże zabawny. Słonik, reniferek, a może kogucik? Wybór jest wielki, a każdy z nich potrafi rozbawić do łez.
  3. Drobne gadżety, takie jak „mydło do pucowania penisa”, dzwonek „ring for sex”, gadający pilot, wydający różne komunikaty, np. „podaj mi piwo”.

A co dla par?

Nowa patelnia, bo mają zużytą. A może firanki? Ciepły kocyk? Często kupując prezenty dla par, decydujemy się na rozwiązania uniwersalne, kupujemy rzeczy praktyczne, ale nie koniecznie zabawne. Warto zdecydować się na coś, co może nie koniecznie przysłuży się do upiększenia domu, a do zbliżenia partnerów.

Śmiesznym prezentem dla pary są różnego rodzaju gry erotyczne, np. „miłosne igraszki”, „kamasutra”, czy „sekrety nocy”. Innym pomysłem są dwustronne poduszki z napisem „dzisiaj nie kochanie” oraz „dzisiaj tak kochanie”. Mając taką poduszkę na łóżku, będziemy mieli jasność, jak minie nam kolejny wieczór. Można też zamówić koszulki bądź bluzy dla par, które – ubrane w tym samym czasie wyglądają fantastycznie! Szeroką gamą zabawnych prezentów dysponuje sklep Ministerstwo Gadżetów – najnowsze kupony znajdziesz na stronie https://terdeals.com/pl/sklep/209/ministerstwo-gadzetow.

Pożegnajmy zatem standardy i nudę. Wybierając prezent, bierzmy pod uwagę to, by rozbawił bliską nam osobę i wywołał u niej uśmiech i pozytywne zaskoczenie. Jeżeli nadal szukasz inspiracji, zajrzyj do naszych rankingów, w których znajdziesz porównanie kilkudziesięciu gadżetów.