Jak bezpiecznie robić zakupy online?
21 czerwca, 2020
Ekskluzywny prezent na 70 urodziny
28 czerwca, 2020

Wyjątkowe wesele w Płocku

Jeśli zastanawiasz się, jaką gdzie zorganizować wesele w Płocku lub nie wiesz, na co zwrócić uwagę, przeczytaj nasz artykuł!

Decydując się na wybór sali weselnej para przyszłych małżonków staje przed trudnym wyborem. Nie jest łatwo zdecydować się na idealne wnętrze spełniające wszystkie oczekiwania. Dziś zastanowimy się, jak wybrać sale weselne w Płocku.

Romantyczny powiew historii

Wesele w Płocku to z pewnością uroczystość w wyjątkowym otoczeniu. Zabytkowe budowle nadające niesamowity klimat, malownicza dolina Wisły, historyczne Wzgórze Tumskie to piękna sceneria, zwłaszcza w przypadku sesji nowożeńców, która jest wyjątkową pamiątką na długie lata. Warto więc wybrać wesele w sali położonej w starej części miasta. Widok na rzekę jest dodatkowym atutem. Miejsce, które spełnia te kryteria, to np. sala weselna i bankietowa w Płocku, w Hotelu Tumskim. Znajduje się w nim również jedna z najlepszych restauracji w mieście.

Komfortowa przestrzeń

Wybierając salę bankietową lub weselną w Płocku należy również wziąć pod uwagę, ilu gości ma ona pomieścić.W przypadku kameralnego przyjęcia nie powinno być problemu, gorzej jednak, jeśli planujemy imprezę na wiele osób. Sala weselna w Hotelu Tumskim jest jedną z większych w Płocku i może pomieścić nawet 220 osób. Dzięki temu możliwe jest urządzenie komfortowego przyjęcia dla całej rodziny i grona znajomych. Układ stołów sali dostosowany jest do życzenia nowożeńców. Warto zwrócić uwagę na to, że przestronne i ustawne sale bankietowe w Płocku mogą być doskonałym miejscem na organizację innych przyjęć, takich jak rocznice, imprezy rodzinne, chrzciny, urodziny czy nawet firmowe bankiety.

Zadbaj o gości

Jak wiadomo, przyjęcie weselne należy organizować w taki sposób, aby nasi goście czuli się komfortowo. Nie chodzi tu tylko o rozplanowanie ich usadzenia czy odpowiednio dopasowane do ich potrzeb menu, ale także o ich zakwaterowanie. Należy wziąć pod uwagę to, że część ze względu na odległość od domu część gości będzie musiała przenocować. W takim wypadku sale weselne w Płocku zlokalizowane w hotelach są doskonałym wyborem. W krótkim czasie goście będą mogli dostać się do swojego pokoju, co ograniczy również konieczność organizowania transportu.