pefumy z dubaju
Perfumy z Dubaju na wyjątkowy prezent
7 lipca, 2021
zabawki-budowlane
Jak wybrać zabawki budowlane na prezent dla najmłodszych?
6 sierpnia, 2021

Filmy, które każdy powinien zobaczyć

Wieczór z przyjaciółmi lub chłopakiem to idealny moment na obejrzenie dobrych produkcji. No bo kto nie lubi dobrego kina? A ilość genialnych materiałów, które naprawdę warto zobaczyć jest ogromna. Można śmiało powiedzieć, że ta ilość może przyprawić niejedną osobę o zawrót głowy. Dlatego chcemy wam ułatwić wybór i przygotowaliśmy listę najlepszych, naszym zdaniem, filmów, które warto zobaczyć. Koniecznie sprawdź jakie produkcje znalazły się na naszej liście!

Split

Kevin cierpi na rozdwojenie jaźni. Mężczyzna uczęszcza do psychiatry – dr Fletcher, która pomaga mu w walce z chorobą. Kevin wyjawia jej, że tkwią w nim 23 różne osobowości, które potrafi opanować, ale gdy pojawia się ta dominująca, traci on nad nimi kontrolę. Niedługo po tym mężczyzna porywa trzy nastolatki, które przetrzymuje w piwnicy. Dziewczyny są zmuszone do odkrycia tego, która z osobowości mężczyzny może pomóc im w ucieczce, a która im to utrudnia. Jak potoczą się losy nastolatek?

Contratiempo

Adrián Doria to bogaty biznesmen. Jego życie wydaje się być idealnym, ale przez jedno wydarzenie wszystko się zmienia. Mężczyzna zostaje znaleziony ze zwłokami swojej kochanki – Laury Vidal – jednym z pokoi hotelowych. Adrián zostaje aresztowany przez policję. Chce on udowodnić, że jest niewinny, więc zatrudnia najlepszą prawniczkę Virginię Goodman. Mężczyzna zaczyna opowiadać adwokatce o swoich relacjach z Laurą oraz o tym co się wydarzyło tamtej nocy. Czy Adrián Doria rzeczywiście jest niewinny? Aby się o tym przekonać koniecznie obejrzyj ten film. Hiszpańskie filmy Netflix, które również mogą cię zainteresować to np. „Ratownik” oraz „Były lokator”.

Trzy kroki od siebie

Stella Grant to zwyczajna nastolatka, która bardzo dużo czasu spędza przed laptopem i kocha swoich najlepszych przyjaciół. Jest tylko jedna rzecz, która ją wyróżnia od innych dziewczyn w jej wieku. Jest to choroba, a dokładniej mukowiscydoza, przez którą większość życia spędza w szpitalu. Stella musi przestrzegać wielu zasad i mieć doskonałą samokontrolę, bo właśnie to sprawia, że może dalej żyć z tą chorobą. Wszystko się zmienia, gdy dziewczyna poznaje Willa Newmana, który trafił do szpitala. Chłopak nie chce się leczyć. Jednak mimo wszystko oczarował on Stellę. Ale ich relacja nie może być taka jak inne związki w tym wieku. Para musi zachować odpowiedni dystans, aby nie pogarszać swojej sytuacji zdrowotnej. Nic nie jest tak proste jak się wydaje, gdy w grę wchodzą uczucia. Czy dziewczynie uda się przekonać Willa do walki o zdrowie i życie? A może to zbyt trudne, aby ocalić kogoś, kogo nawet nie możesz dotknąć? Film „Trzy kroki od siebie” wzruszy niejedną osobę, ale uwierzcie nam, że warto go obejrzeć.

Nie oddychaj

Rocky, Money i Alex postanawiają włamać się do domu niewidomego weterana wojskowego. Grupa nastolatków jest przekonana, że ślepota mężczyzny będzie dużym ułatwieniem. Myślą, że to będzie przestępstwo doskonałe i w łatwy sposób pozyskają trochę pieniędzy. Niestety nic nie jest po ich myśli… Szybko sytuacja się zmienia i to Rocky, Money i Alex stają się ofiarami w domu niewidomego mężczyzny, który staje się dla nich katem. Prowadzi on z nimi brutalną grę, która jest przy tym sprawiedliwa, ponieważ wszystko dzieje się przy zgaszonym świetle. Czy nastolatkowie przeżyją tą psychologiczną walkę o przetrwanie?

Gdzie oglądać?

Jeśli chcesz dowiedzieć się gdzie oglądać wszystkie wyżej wymienione produkcje to wejdź na SPOKEO. W tym serwisie znajdziesz więcej informacji o tych produkcjach, i nie tylko, oraz to gdzie je obejrzeć. Czeka tam na ciebie także mnóstwo rankingów, które na pewno ułatwią wybór odpowiedniej produkcji.