9 skutecznych sposobów na zarabianie pieniędzy. Popraw swój domowy budżet!
6 czerwca, 2023
Jak wybrać dobre repetytorium ósmoklasisty?
15 czerwca, 2023

Jaki prezent na Dzień Ojca?

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Ojca – czy masz już prezent dla swojego Taty? A może musisz na szybko znaleźć coś, co podarujesz mężowi w imieniu dzieci? Jeśli brakuje Ci pomysłu na to, jaki prezent na Dzień Ojca kupić, bez obaw – przygotowaliśmy dla Ciebie praktyczną listę pełną kreatywnych, niecodziennych pomysłów.

Prezenty na Dzień Ojca  –  najciekawsze pomysły

Dla aktywnych  –  od rana do wieczora

Jeśli Twój tata należy do grupy tych, którzy nie mogą usiedzieć na miejscu, świetnym pomysłem będzie podarowanie mu czegoś związanego ze sportowymi zainteresowaniami. Nowy strój do biegania, wspólny wypad nad wodę, a może bilety na długo wyczekiwany mecz?

Dla zapalonych czytelników

Prezent dla tych, którzy lubią czytać, jest z reguły dość prosty, bo wystarczy zakupić premierowy bestseller albo książkę autora, którego często widujesz na półce u Taty. Wyzwanie jest jedno  –  czy tej książki jeszcze nie ma? Czy na pewno nie kupił jej w formie e-booka czy audiobooka? Koniecznie zweryfikuj te kwestie zanim zdecydujesz się na zakup nowego tytułu dla książkoholika.

Dla tych, dla których dzień bez pada to dzień stracony

Dla wszystkich Ojców-gamerów polecamy zakup subskrypcji w ich ulubionej sieci gier. ożesz też pokusić się o voucher na dowolną grę i dobrać do niego oryginalny słodycz, taki jak czekoladową figurkę w kształcie pada  –  takie duety to świetne prezenty na Dzień Ojca!

kocham-cie-tato-prezent

Dla fanów dobrej muzyki

Miłośnicy oryginalnych brzmień ucieszą się z kilku rzeczy: biletów na koncert (tak, nawet jeśli będzie za rok i na drugim końcu Polski!), wejściówek na festiwal, płyt, a nawet merchu ulubionego zespołu. Pokaż, że dobrze go znasz, wybierając oryginalne muzyczne prezenty na Dzień Ojca.

Dla pasjonatów kinematografii

Bilety do kina, film na retro nośniku, a może wspólne wyjście na festiwal filmowy czy przytulny streaming w domu w towarzystwie pysznych czekoladek na Dzień Taty i gorącej czekolady? Dzieciom miłośników kinematografii polecamy wybadać, jaką formę odbioru filmów preferują, i dopasować prezent do tych potrzeb.

O czym pamiętać, wybierając prezent na Dzień Ojca?

Wybierając prezent na Dzień Ojca, dobrze jest zwrócić uwagę na kilka podstawowych aspektów. Na przykład?

Zainteresowania

Zastanów się, czym tak naprawdę pasjonuje się osoba, dla której będzie dany prezent. Jest miłośnikiem sportu, uwielbia gotować, a może interesuje się sztuką? Dobrze jest wybrać prezent związany z zainteresowaniami Taty  –  pokaże mu to, że dobrze go znasz i rozumiesz.

Funkcjonalność

W przypadku prezentów na Dzień Ojca dobrze jest zwrócić uwagę na praktyczne aspekty prezentu. Ojcowie bardzo lubią, gdy podarunki można wykorzystać w praktyce, a najlepsze prezenty to z reguły takie, które nie będą się kurzyć.

Osobiste podejście

Dodanie wyjątkowego, osobistego elementu do prezentu to coś, co sprawia, że staje się on bardziej unikalny. Świetnym pomysłem są spersonalizowane prezenty  –  na przykład przepyszny Chocotelegram z wybranym napisem.

prezent-z-okazji-dnia-ojca

Wartość emocjonalna

Pamiętaj, że prezent na Dzień Ojca to tak naprawdę wyraz miłości i bliskości, dlatego ładunek emocjonalny jest tu tak ważny. Co przypomina Wam o wspólnych chwilach? Lepszy będzie album, list, szczególne życzenia, a może właśnie prosty komunikat z czekoladowych liter?

Jak widzisz, pomysłom nie ma końca  –  wybierz taki prezent na Dzień Ojca, który ucies