Kiedy podawać wino różowe do posiłku?
22 kwietnia, 2020
Jak wybrać obrączki ślubne?
28 kwietnia, 2020

Najpiękniejsze chwile uwiecznione w Instaxie

Kto nie lubi robić zdjęć? Uwieczniamy najważniejsze dla nas momenty, najważniejsze osoby i miejsca. Kiedyś, w dobie starych aparatów fotograficznych i klisz z 36-cioma zdjęciami, każdy zastanawiał się, czy to już jest dobry moment na zdjęcie, czy lepiej ową kliszę zaoszczędzić „na potem”. Teraz świat opanowała era cyfrówek, telefonów z aparatami fotograficznymi i coraz większą pojemnością dysku, na skutek czego przestajemy się zastanawiać, czy to już jest ta chwila do uwiecznienia. Z każdego urlopu, z każdego spotkania wracamy bogatsi o kilkadziesiąt czy kilkaset zdjęć, których częstokroć później nawet nie oglądamy.

I tak, zdajemy sobie sprawę z tego, że przesadzamy. Coraz częściej pragniemy wrócić do albumów ze zdjęciami i wybrać te kilkanaście, może kilkadziesiąt obrazów, do których będziemy powracać z sentymentem. Pragniemy zamknąć te zaczarowane chwile w pięknej i stylowej książce i pokazywać je najbliższym. Tak, albumy na zdjęcia znów stają się popularne!

Coraz częściej w naszych dłoniach pojawiają się również aparaty wykonujące tzw. Instant photo, czyli zdjęcia natychmiastowe.

Są to zdjęcia o określonych wymiarach, dlatego też do ich przechowywania wymagane są albumy z kieszonkami o określonej wielkości. Album na Instaxy szczególnie przydaje się podczas wyjazdu czy podróży, ponieważ pozwala na bezpieczne przechowywanie wykonywanych na bieżąco zdjęć, chroni je przed zabrudzeniem czy zagubieniem. To również idealny pomysł na prezent dla osób, które taki aparat mają. Album dziecięcy, na chrzest czy komunię to wspaniała pamiątka, która pozwoli na bieżąco zapisywać te wyjątkowe chwile.

Zdjęcia natychmiastowe zdecydowanie powracają do łask. Idealna alternatywa dla tysiąca fotografii wgranych na dysk komputera, do których czasami nie pamięta się już nawet ścieżki dostępu… Zdjęcia takie pozwalają cieszyć się realnym, trzymanym w dłoniach obrazem, który można schować do portfela lub stworzyć piękny, pamiątkowy album, który dumnie stanie na półce w gablotce. Współczesne albumy na zdjęcia, w pięknej oprawie, są niekwestionowaną ozdobą domowej biblioteczki. Bogata kolorystyka i wzornictwo, duży wybór kategorii i kolekcji, pozwala dobrać album z okładką idealnie pasującą do tematyki zdjęć. Inne dla dziecka, inne dla młodej pary, jeszcze inne na wspomnienia z wakacji… Ogromny wybór pozwala nam stworzyć wspaniałą biblioteczkę z własnymi wspomnieniami, do której chętnie będziemy powracać podczas rodzinnych spotkań czy długich, zimowych wieczorów z kubkiem gorącej herbaty w ręce.

Idealnym pomysłem są również albumy personalizowane, z własnym napisem. Można dodać dedykację, opisać czas i miejsce, zapisać myśl przewodnią, która kojarzy się z danym dniem czy chwilą. Do wyboru mamy album wklejany lub album z kieszonkami. Te pierwsze są zdecydowanie bardziej eleganckie, jednak zdjęcie wklejone zostaje już w nim na zawsze. To idealne albumy do uwieczniania tak ważnych momentów jak ślub, komunia, chrzciny, ważne rocznice – zdjęć, które pozostaną w owym albumie już na zawsze i do których będziemy powracać wspomnieniami nawet po długich latach, trzymając własne wnuki na kolanach.

Album na zdjęcia to przepiękna pamiątka dla nas samych, jak również pomysł na prezent dla bliskiej osoby – to podarunek zawsze na czasie, zawsze modny i wartościowy. WklejoneOprawione.pl to szeroki wybór albumów o różnej wielkości, na różne okazje, wykonanych z różnych materiałów. Od albumów kieszonkowych, poprzez tradycyjne, aż po ekskluzywne ze skórzaną oprawą. Każdy znajdzie coś dla siebie i na swoją kieszeń. Niech nasze wspomnienia nie zaginą w gąszczu innych plików na komputerze, tylko znajdą swoje miejsce, wklejone i oprawione, w pięknym albumie, na półce w gablotce. Zatrzymajmy w nich te najpiękniejsze chwile, które nigdy się nie powtórzą, do których kiedyś, w przyszłości, chętnie powrócimy z łezką w oku.