Lot helikopterem – pomysł na ciekawy prezent!
28 września, 2022
kwiatowe-winietki-slubne-ze-zloceniem-rubin-nr-1
Przegląd najpiękniejszych winietek na Twój ślub
11 października, 2022

Tort – pomysł na słodki prezent urodzinowy

Tort – pomysł na słodki prezent urodzinowy

Impreza urodzinowa to niezwykle ważna chwila dla jubilata i jego przyjaciół, którzy wspólnie celebrują kolejny rok życia. Na przyjęciu nierzadko pojawiają się kolorowe balony, słodkie przekąski, konfetti i prezenty, które wywołują uśmiech na twarzy zarówno dziecka, jak i dorosłego! Oprócz bukietów świeżych kwiatów, wytrwanego wina i ciepłego swetra, który wręczamy w kolorowym pudełku, doskonałym pomysłem na upominek będzie… deser! Bo kto powiedział, że za dostarczenie urodzinowego tortu nie mogą być odpowiedzialni zaproszeni goście?

Tort na prezent?

Tak! Jeśli wiesz, że jubilat nie ma możliwości upieczenia własnego tortu lub gdy zdecydował się nie celebrować swojego święta – wręcz mu przepyszny upominek w postaci tortu. To na nim docelowo pojawią się świeczki, których zdmuchnięcie zwiększy szansę na spełnienie życzenia.

Słodki upominek to idealna forma niespodzianki i doskonałe tło do wspólnych rozmów. W końcu nic tak nie cieszy jak miękki biszkopt czy kremowa masa w towarzystwie aromatycznej kawy lub gorącego earl greya.

Jeśli dotychczas nie mieliście wystarczająco dużo czasu na spędzenie kilku, wspólnych chwil – wręcz dedykowany tort na urodziny, który pokaże Twoje oddanie i pamięć. Słodkie ciasto to także doskonały kompan wielu, urodzinowych przyjęć – zwłaszcza, gdy na stole dominują słone przekąski.

Jaki tort wybrać?

  • Klasykę – czyli klasyczne torty z biszkoptem i gęstą masą. Wszystko to zwieńcza gęsta glazura lub bita śmietana, która nadaje kremowości. Tak klasyczny tort to doskonała propozycja dla miłośników czekolady i intensywnej słodkości.
  • Torcik z mocniejszą wkładką – czyli tort z domieszką ekskluzywnego alkoholu, który cudownie łączy się z biszkoptem i cierpkim owocami. Najczęściej whisky lub brandy służy jako baza dla kremu lub jako kąpiel dla biszkoptu.
  • Owocową eksplozję smaku – czyli lekkie ciasto na bazie malin, truskawek czy wiśni. Idealna propozycja na letnie garden party, a także dla miłośników mniej kremowych i ciężkich wypieków.
  • Personalizowany – czyli ciasto stworzone z myślą o konkretnym jubilacie. Tak upieczony tort może mieć zarówno dedykowany napis, jak i nadrukowane zdjęcie – np. z ostatnich wakacji.

Odległość nie jest przeszkodzą!

Twój przyjaciel mieszka na drugim końcu Polski? Nie możesz pojawić się na przyjęciu? Chcesz zorganizować słodką niespodziankę swojej przyjaciółce?

Wszystkie te okoliczności stały się inspiracją do stworzenia tortów dowożonych pod wskazany adres. Tego typu usługa cukiernicza działa w podobny sposób, jak… klasyczne zakupy online.

Krok 1: Wybierz ciasto z obszernej oferty – kieruj się zdjęciami i opisem. Do zamówienia dorzucić możesz także dodatkowe elementy – np. świeczki czy dedykowany napis.

Krok 2: Opłać ciasto „z góry” i wskaż docelowy adres dostawy (np. swojego przyjaciela).

Krok 3: Ciasto, w ciągu kilku dni, zostanie dostarczone przez kuriera – wywołując uśmiech u jubilata.

Dzięki tej formie odległość nie jest przeszkodą, a słodki prezent może być idealną rekompensatą na Twoją nieobecność. To dopiero idealny pomysł na smaczną niespodziankę!