Bezpieczny fotelik dla dziecka, czyli jaki?
Prezent dla rodziców noworodka, czyli jak wybrać bezpieczny fotelik dla dziecka?
23 maja, 2022
Zaproszenia – po-covidowe organizowanie imprez
Zaproszenia – po-covidowe organizowanie imprez
5 czerwca, 2022

Upominek w ramach podziękowania dla rodziców? Oto co wybrać

komplet-recznikow-prezent-dla-rodzicow_68978_m(2)

Nie da się ukryć, że jeśli chodzi o oryginalne podziękowania dla rodziców, prezenty – zwłaszcza te personalizowane – zdecydowanie przodują. Z pewnością wiele osób byłaby skłonna przyznać, że już samo słowo „dziękuję” w zupełności by wystarczyło, ale jednak upominek to upominek. Nawet drobny – cieszy za każdym razem!

Ślubne podziękowania dla rodziców to wyjątkowa okazja. Oczywiście nie każda para się na nie decyduje – tak jak nie każda osoba w ogóle odczuwa potrzebę, by komukolwiek za cokolwiek dziękować. Nic w tym złego, wszystko pozostaje przecież kwestią indywidualną. Nie ma jedynie słusznej odpowiedzi na pytanie, czy składać podziękowania, a także kiedy.

Jedni wychodzą z założenia, że idealnym na to momentem jest początek wesela – tak aby wszystkie „formalności” mieć jak najszybciej za sobą i później, w beztroskiej zabawie, nie musieć pamiętać już absolutnie o niczym. Inni z kolei czekają bez mała do ostatniej chwili, zachowując najlepsze na koniec. Co natomiast kupić na prezent dla rodziców?

Oryginalne podziękowania dla rodziców – prezenty z personalizacją

Idealnie sprawdzą się przy tej okazji prezenty personalizowane, a więc takie, jakie można ozdobić dowolnymi, samodzielnie wybranymi napisami. Zdarza się też, że oprócz – lub zamiast – napisów na podarunku umieścić można samodzielnie wybrane zdjęcia bądź ilustracje. Każdy z tych sposobów jest dobry – pozwala w indywidualny sposób zadedykować prezent, a więc w ramach osobistego podziękowania… jak znalazł.

Przykładem bardzo eleganckiego upominku są haftowane ręczniki DLA RODZICÓW. To prezent piękny i ponadczasowy, a do tego bardzo uniwersalny. Z kolei możliwość umieszczenia na nich własnego haftu powoduje, że staje się także niepowtarzalny. Z pewnością przypadnie do gustu wszystkim obdarowanym i doskonale odnajdzie się w roli „dodatku” do podziękowań ślubnych.

Alternatywę stanowią duże kieliszki do wina PODZIĘKOWANIE DLA RODZICÓW NA ŚLUBIE, czyli upominek… bardzo praktyczny, chyba nie sposób zaprzeczyć. Jest to także upominek elegancki – a w połączeniu z butelką ulubionego wina rodziców, ucieszy (co najmniej!) podwójnie!

zestaw-kieliszkow-do-wina-podziekowania-slubne

Jest oczywiście o wiele więcej pomysłów na oryginalne podziękowania dla rodziców. Prezenty – te materialne – nie stanowią zresztą jedynej możliwości. W ramach wdzięczności można zaprosić mamę i tatę na wspólną kolację w restauracji, zabrać ich na wycieczkę, na wystawę albo na jakieś interesujące wydarzenie. Z pewnością choć symboliczny upominek będzie miłym uzupełnieniem takich podziękowań. Należy jednak pamiętać o tym, co najważniejsze, a więc o tym, że chodzi przede wszystkim o gest i dobre intencje. O przypomnienie rodzicom o swoich uczuciach, a nawet o spędzenie z nimi czasu – jeszcze raz zanim na dobre rozpocznie się tzw. nową drogę życia.

Jeśli więc marzą Ci się oryginalne podziękowania dla rodziców, prezenty personalizowane i całe morze inspiracji znajdziesz na Crazyshop.pl – zajrzyj już dzisiaj i zamów fantastyczną niespodziankę dla swoich najbliższych!