Perfumy L imperatrice – wyjątkowa propozycja od Dolce & Gabbana
14 listopada, 2019
Szukając prezentu dla snowboardzisty: kurtki snowboardowe
19 grudnia, 2019

Whitify – Podaruj swoim bliskim piękny uśmiech na święta

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Poza robieniem pierogów i dekorowaniem choinki mamy w głowie przede wszystkim jedno: prezenty. Co roku staramy się znaleźć dla swoich najbliższych coś wyjątkowego. Najlepszy gwiazdkowy upominek to ten, który jest przemyślany i dopasowany do obdarowanego. Jeśli zatem zauważyliśmy, że ktoś z naszej rodziny lub przyjaciół wstydzi się uśmiechać, bo nie lubi swoich zębów, możemy w łatwy sposób go uszczęśliwić dzięki Whitify.

Co to jest Whitify?

Whitify to zestaw wybielający zęby, składający się z żelu ze specjalnie opracowaną recepturą, elastycznej nakładki oraz lampy LED. Sposób użycia jest niezwykle prosty. Na połączoną z lampą nakładkę nanosimy niewielką ilość żelu, a następnie umieszczamy ją na zębach. Urządzenie jest bardzo komfortowe, dlatego w trakcie całego procesu – który powinien trwać 30 minut – można oddać się ulubionym czynnościom. Dzięki wzornikowi koloru zębów dołączonego do zestawu możemy kontrolować wybielanie i przerwać zabiegi, kiedy osiągniemy wymarzony efekt, choć zaleca się stosowanie przez 6 kolejnych dni. W razie czego zawsze można wrócić do Whitify.

Na rynku znajduje się oczywiście wiele żeli wybielających, które mają działać w podobny sposób. Niestety ogromnym minusem jest fakt, że w większości z nich znajdziemy nadtlenek wodoru, bardzo niekorzystnie wpływający na szkliwo. Co z tego, że zęby będą bielsze, skoro jednocześnie staną się słabsze? W składzie Whitify nie wykorzystano tego związku – zamiast tego postawiono na naturalne, zupełnie bezpieczne dla zdrowia substancje. Możemy spokojnie go używać również wtedy, gdy mamy założone plomby. Działanie żelu nie powinno powodować nadwrażliwości zębów.

Zobacz więcej na stronie https://www.firia.pl/whitify-i-pasta-whitify-carbon/.

Whitify jako świąteczny prezent – dlaczego warto?

Przebarwienia na zębach potrafią być utrapieniem i ogromnym źródłem kompleksów. Choć każdy z nas ma inny kolor szkliwa, zależny od uwarunkowania genetycznego, to jednak nasze nawyki żywieniowe i przyzwyczajenia mogą znacząco zmienić barwę. Najmocniej na zęby działa czerwone wino, kawa, herbata oraz oczywiście palenie papierosów. Jeśli są to elementy naszej codzienności, bardzo łatwo o estetyczne plamy czy żółknięcie bądź szarzenie, które jest mocno widoczne.

Dlatego jeśli ktoś nam bardzo bliski zmaga się z przebarwieniami na zębach i wypróbował już inne środki, które nie przyniosły oczekiwanych rezultatów, powinniśmy wręczyć mu Whitify. To idealny prezent na święta ze względu na:

  • korzystną cenę;
  • gwarancję jakości – szczególnie jeśli zamówimy kompletny zestaw bezpośrednio od producenta;
  • bezpieczeństwo – naturalny skład w połączeniu z systematycznym stosowaniem sprawi, że zęby błyskawicznie staną się bielsze, a uśmiech piękniejszy; do prezentu możemy też dorzucić pastę z aktywnym węglem Whitify Carbon, co jeszcze zwiększy efekt;
  • skuteczność i łatwość używania – kuracja z Whitify nie pochłania zbyt wiele czasu, nie wymaga też skomplikowanych zabiegów, a rezultaty są widoczne gołym okiem już po pierwszym użyciu;
  • radość na twarzy tego, kogo obdarujemy tak przemyślanym prezentem – w ten sposób możemy dodać komuś pewności siebie i zmniejszyć jego kompleksy.