Prezenty pełne zdrowia na każdą okazję!
19 lutego, 2019
Co chrzestna lub chrzestny może kupić dziecku na pierwsze urodziny? Podpowiedzi!
5 marca, 2019

Jak zorganizować idealne przyjęcie weselne?

Organizacja przyjęcia weselnego to przyjemność i odpowiedzialność zarazem. Trzeba dobrać każdy element tego przedsięwzięcia, doskonale wpasować wystrój, miejsce, liczbę gości oraz podawane jedzenie. Idealne przyjęcie weselne to coś więcej niż tylko zwykłe spotkanie z rodziną.

Sala do stylu

Organizacja przyjęcia weselnego to przede wszystkim wybór stylu ślubu i sali. Muszą one korespondować ze sobą. Sala weselna – Na Skrajnej oraz inne sale muszą spełniać pewne wymogi. Nie można zorganizować ślubu w stylu vintage czy rustykalnym w nowoczesnej restauracji z industrialnym wystrojem. Wszystko musi do siebie pasować i być dopełnieniem wyjątkowego dnia. Warto więc szukać niebanalnych rozwiązań.

Wewnątrz i na zewnątrz

Choć niewiele osób na to zwraca uwagę, warto pomyśleć o otoczeniu miejsca, w którym odbywa się przyjęcie. Pozwoli to na chwilę oddechu, odsapnięcie i wykonanie pięknych i efektownych zdjęć w plenerze. Dlatego oglądając sale wewnątrz i rozstrzygając, czy będzie ona właściwa do organizacji przyjęcia, warto rzucić okiem na to, co za oknem.

Odpowiednia kuchnia

No i najważniejsze – dobra, świeża i otwarta na eksperymenty kuchnia. Przyjęcie weselne powinno być dość dobrze ze sobą powiązane. Jedzenie musi więc pasować do stylu miejsca i stylu ślubu. Czasami klasyczne menu może być niewystarczające. Dobrze, jeśli obok sali weselnej istniała regularna restauracja, która gwarantuje wysoką jakość jedzenia i otwartość oraz wiedzę. Tak jest na przykład w sali weselnej – Na Skrajnej.

Duża czy mała?

I na koniec wybór liczby gości. Jeśli jest ich dużo, należy pomyśleć o właściwym wyposażeniu sali. Miedzy innymi chodzi o wielkość – musi być odpowiednio dopasowana do liczby gości, ale także o parkiet czy inne miejsce do tańczenia – jeśli jest taka konieczność powinno pomieścić wszystkich gości. Wielkość sali weselnej jest niezwykle istotna, by wszystko wyglądało tak, jak powinno. Idealnie.