Jak wybrać kosmetyki na prezent?
15 października, 2020
Najszybsze desery na każdą okazję
24 października, 2020

Nie masz pomysły na prezent dla mężczyzny? Podpowiadamy!

Dzień chłopaka, mężczyzny, urodziny partnera, brata, przyjaciela czy inna taka okazja zwykle wiąże się z problemem wyboru prezentu. O ile kobiecie zawsze można kupić „coś do domu”, kosmetyk czy biżuterię, takie podarunki rzadko sprawdzają się w przypadku płci przeciwnej. Jeśli nie chcesz po raz kolejny wręczać im skarpetek czy balsamu do golenia, skorzystaj z naszych pomysłów na atrakcyjny prezent.

Personalizowane gadżety

Jednym z ciekawszych pomysłów, którego realizację ułatwiają różne oferty wykonywania nadruków na zlecenie jest zakup spersonalizowanego gadżetu z ciekawym napisem. Możliwości pod tym względem jest bardzo wiele. Do najprostszych zalicza się nadruk na kubku czy kuflu do piwa w postaci imienia solenizanta lub jego przezwiska. Na tym jednak nie kończą się możliwości. Popularne od kilkunastu lat kubki z nadrukiem mogą być zdobione zabawnymi, satyrycznymi czy mądrymi sentencjami.

Wśród typowych haseł pojawiają się takie, które motywują, rozśmieszają czy też podnoszą wartość konkretnego wydarzenia. „Jestem tatą”, „40 lat minęło…”, „kubek dziadka”, Tomek – seksowny brodacz” to tylko kilka przykładów takich personalnych nadruków. Decydując się na kubki z nadrukiem czy inne gadżety tego typu, możesz też wybrać bardziej neutralny napis, z podtekstem czy zabawny. „Nie jestem leniwy”, „Czasami lubię robić NIC”, „Moja poranna kawa” czy napis na kuflu „Kocham chmielowy napój” mogą być atrakcyjnym dodatkiem do specjalnie dobranego naczynia.

Skrzynka na wino dla koneserów

W sklepach internetowych można znaleźć wiele pomysłów na prezenty przeznaczone dla osób, które nie tylko lubią wino czy piwo, ale też są ich koneserami. Mężczyźni szczególnie dużą wagę przykładają do faktu, że są w tej dziedzinie dobrze obeznani, a wybór odpowiedniego gatunku wina czy ocena smaku piwa ze znawstwem są cennymi umiejętnościami przedstawicieli płci męskiej. Jeśli chcesz podkreślić, że doceniasz ten dar zdecyduj się na prezent, który to wyrazi.

W tej roli doskonale sprawdzi się skrzynka na wino. Wykonana z eleganckiego drewna, odpowiednio zdobiona czy stylizowana będzie dobrym miejscem na kilka butelek tego trunku serwowanych do kolacji podczas wizyt znajomych. Uzupełnieniem lub alternatywą jest elegancki zestaw korkociągów czy para kieliszków w ozdobnym opakowaniu. Natomiast, jeśli Twój mężczyzna jest koneserem piwa, poza kuflem z nadrukiem możesz też wręczyć mu zestaw podstawek korkowych.

A może koszulka lub bluza z nadrukiem?

Jednym z ciekawszych, a co ważniejsze – praktycznych i trwałych prezentów jest element ubioru. Niestety nie zawsze kolejny t-shirt czy bluza są podarunkiem wystarczająco atrakcyjnym dla chłopaka, brata czy ojca. Dlatego warto postarać się o podniesienie ich wartości prezentowej i nadanie mu indywidualnego charakteru przez ozdobienie grafiką czy napisem.

Haftwear jest firmą z Gdańska, która specjalizuje się w nanoszeniu grafiki na odzież i inne produkty tekstylne za pomocą kilku technik. Do wyboru masz:

  • trwały i estetyczny haft komputerowy,
  • bezpośredni nadruk cyfrowy,
  • nadruk z folii flex
  • sitodruk.

Każda z wymienionych technik zapewnia nieco inne efekty i pozwala na przeniesienie różnego typu grafiki. Dzięki temu możesz wybrać prosty motyw z napisem lub wielokolorową kompozycję graficzną. Nadruki na koszulkach mogą być neutralne, zabawne, satyryczne lub nawiązywać do konkretnych cech charakteru czy upodobań osoby, której są dedykowane.

Zdobienie prezentów motywami z Twoich projektów

O dobrym prezencie mówi się, że nie musi być drogi, ważne, aby był podarowany „od serca”. Nie ma lepszego sposobu na wyrażenie uczuć, przywiązania, oddania czy życzliwości niż samodzielne stworzenie dedykacji o bardzo osobistym charakterze. Kubki z napisem, bluza z nadrukiem czy skrzynka na wino stwarzają możliwość zaprojektowania i umieszczenia na nich takiej dedykacji.

Nawet, jeśli Twój wybrany nie wyjdzie na ulicę w bluzie z napisem: „kocham Cię Misiu”, z pewnością niejednokrotnie założy ją dla Ciebie i doceni tę wyjątkową deklarację. Pod tym względem nadruki na koszulkach stwarzają niemal nieograniczone możliwości komponowania tekstów o różnej wymowie, na różne okazje i dedykowanych mężczyznom w każdym wieku.