Fotoobrazy to idealny pomysł na prezent!
17 czerwca, 2019
Zasłony na prezent – co warto wiedzieć?
25 czerwca, 2019

Prezent na okazję lub bez okazji

Lubimy robić prezenty, a także uwielbiamy być obdarowywani. Choć odnosi się wrażenie, że wielu ma już wszystko, warto poszukać ciekawych i oryginalnych rzeczy, by wywołać uśmiech, tworzyć wspomnienia, a przede wszystkim by sprawić przyjemność. Co istotne, dobry prezent wcale nie musi być drogi, by przykuwać uwagę. Liczy się pomysł i to, co wiemy o danej osobie i jej pasjach a także dystans do siebie. Poza tym sklep z prezentami Prezent Simple pozwala na spersonalizowanie upominku a tym samym zamówienie niezwykle oryginalnego przedmiotu.

  1. Czas taty
  2. Co podarować tacie?
  3. Dobry prezent na urodziny
  4. Prezent dla gadżeciarza
  5. Ma być śmiesznie

Czas taty

W czerwcu wielu z nas wybiera prezent dla taty. I choć na pierwszy rzut oka kupowanie czegoś mężczyźnie może rodzić pewne problemy, to jednak w palecie różnych gadżetów znajdują się i śmieszne koszulki, i podarunki, które wpisują się w zainteresowania. Prezent na dzień ojca przede wszystkim jest wyrazem miłości i podziękowaniem za uwagę i czas. Relacje, jakie i małe, i dorosłe dzieci budują z tatą wpływają na życie, podejmowane decyzje czy wybory. I dlatego właśnie, choć ich święto nie jest tak nagłaśniane jak dzień mamy, to wolno nie zapominać o tak ważnej osobie.

Co podarować tacie?

Prezent dla taty może być trudnym wyborem. Kolejne skarpetki lub krawat nieco trącą nudą. Warto więc zacząć od refleksji, czym ojciec się zajmuje, co lubi, jakie są jego zainteresowania. Bez problemu znajdziemy śmieszne kubki dla miłośnika kawy lub herbaty czy też termosy dla tych, co lubią mieć ciepły napój zawsze pod ręką. Powodzeniem cieszy się koszulka dla taty szczególnie z autorskim śmiesznym lub refleksyjnym napisem. Poza tym w palecie prezentów królują również szklanki i karafki dla miłośników mocniejszych trunków, akcesoria dla piwoszy, gadżety dla maniaków komputerowych rozrywek. Listę zamykają produkty dla szefa kuchni, a najmłodsi chętnie sięgną także po fotoramki ze zdjęciami. Wizerunki dzieci to także częsty element na koszulce na dzień ojca. Warto wiec spersonalizować podarunek, by sprawił on jak najwięcej radości i by był oryginalny. Sam fakt, że poświęcimy czemuś czas, dla osoby obdarowanej jest równie ważny.

Dobry prezent na urodziny

W całej palecie propozycji warto również wybrać sprawdzony upominek dla bliskich osób. Jeśli jest to osoba, z którą łączy nas szczególna więź, warto zadbać o spersonalizowany upominek i tak prezent dla szwagra może być niezwykle żartobliwym podarunkiem. Popularne są na przykład koszulki z nosaczem. Ta zabawna seria wykorzystuje charakterystyczny rysunek a także ironiczne napisy, które w pewnie sposób wyśmiewają wady i sposób myślenia typowych Polaków https://prezentsimple.pl/nosacz-typowy-polak,k-9781.html. Prezent dla szwagra, o ile jest on osobą, która ma dystans do siebie, może korzystać z tego niezwykle modnego motywu. Koszulki, gadżety, kubki z nosaczem będą przykuwać uwagę oraz nieraz wywołają salwy śmiechu. Co istotne, zabawne propozycje pozwalają podkreślić dystans do siebie samych oraz typowo polskiego sposobu myślenia czy też wad narodowych. Praktyka pokazuje, że większość obcokrajowców nie zrozumie napisu na koszulce z nosaczem.

Prezent dla gadżeciarza

Poza tym że prezent może wywoływać niekontrolowane salwy śmiechu i w pewien sposób wyróżnia nas z tłumu tak jak wizerunek wspomnianego nosacza, to w wielu wypadkach jest związany z aktywnością, pracą, hobby, jakimi się zajmuje osoba obdarowana. Szczególną branżą stają się ci wszyscy, którzy funkcjonują w świecie wirtualnym i w pewien sposób właśnie jemu podporządkowują swoją codzienność. Prezent dla programisty będzie, więc w pewien sposób nawiązywać do jego pracy ale także stwarzać pewnego rodzaju dystans do podejmowanej aktywności a także stylu życia. Ten niewątpliwie jest odmienny niż większości osób, które funkcjonują bardziej w realnej niż wirtualnej rzeczywistości. Prezent dla programisty może być ciekawym gadżetem komputerowym, choć specjaliście nie warto kupować profesjonalnych elementów, bo sam wybrałby sobie lepsze. Można natomiast zdecydować się na coś żartobliwego czyli na przykład podgrzewacz do kubków na USB, który sprawi, ze już nigdy więcej kolega nie wypije zimnej kawy czy też wentylatorek. Poza tym kusi koszulka dla programisty ze śmiesznym napisem lub też zabawną ikonografiką.

Ma być śmiesznie

Nie bójmy się śmiesznych podarunków. To one pozwalają się wyróżnić, a także podkreślają dystans do świata i siebie. A to pozwala zachować „normalność” w czasach, gdy zawsze gdzieś gnamy, a relacje stają się powierzchowne. Koszulki z nadrukiem, kubek z nosaczem, czapka z wesołym napisem to narzędzia, które pozwalają pozbyć się negatywnych emocji, a czasem stają się pretekstem do rozmowy z ludźmi. Warto również pamiętać o tym, że to od osób nam bliskich często dostajemy takie podarunki, które pozwalają wyrazić dystans do świata, które wywołują uśmiech u wszystkich dookoła, choć przecież mogą być nawet nieco złośliwe. Śmieszny prezent od rodziny lub przyjaciół często jest tym najlepszym, pomimo tego że wcale nie musi być najdroższy i ekskluzywny. Pokazuje bowiem, komu na nas zależy, kto nas zna i kto w związku z tym dalej chce z nami przebywać.