Szukając prezentu dla snowboardzisty: kurtki snowboardowe
19 grudnia, 2019
Jak wybrać odpowiedni wózek spacerowy?
12 lutego, 2020

TOP5 pomysłów na prezent walentynkowy dla ukochanej

Walentynki od wielu lat należą do ulubionych okazji do wyznawania swoich uczuć bliskim osobom. Oprócz obowiązkowych kartek i drobiazgów, możemy podczas tego święta dla zakochanych obdarować swoją drugą połowę niepowtarzalnym prezentem.

Czy trudniejsze zadanie stoi przed męską czy damską częścią populacji? Mężczyźni mają zdecydowanie większy wybór, choć jak wiadomo, nie musi to wcale oznaczać łatwiejszego zadania. Na co zdecydować się przy wyborze prezentu dla ukochanej? Poniżej prezentujemy 5 ciekawych propozycji walentynkowej niespodzianki:

  1. Sukienka w ulubionej konwencji

Pójdź na całość. Jak wskazuje sama nazwa, najbardziej cieszy to, czego obdarowywana osoba się nie spodziewa. Sukienka czy spódnica na pewno znajduje się w TOP 3 tych rzeczy. Ryzyko niewielkie – wystarczy podejrzeć styl, sprawdzić ulubione kolory, dopasować do figury (tu nie możemy się pomylić), a nawet rozszyfrować, jakie są ulubione kolczyki, wisiorek czy bransoletka wybranki. Ewentualnie skonsultować to z siostrą lub kuzynką. Sukienka dzianinowa oversize’owa z golfem, bodycon, szmizjerka, spódnica ołówkowa – szeroki wybór najmodniejszych kreacji znajdziesz w setkach internetowych sklepów. Jeśli się uda, efekt zaskoczenia może być totalnie nieprzewidziany.

  1. Kolczyki czy wisiorek też będą w porządku

Równie pewna, choć mniej emocjonująca wersja poprzedniego prezentu. Spójrz na to, co nosi dziewczyna z twoich marzeń, ewentualnie jaką biżuterię preferuje. To zawsze działa, niezależnie czy mówimy o kolii z brylantami, czy o awangardowej ozdobie z nowoczesnych tworzyw. Jeśli chodzi o kolczyki, klasyka gatunku to wkręty czy wiszące klasyczne koła złote lub srebrne, zaś wśród najnowszych trendów prym wiodą awangardowe przywieszki z kubistycznym wizerunkiem twarzy

  1. Voucher do SPA

Jeśli nie czujesz się zbyt pewnie w damskich klimatach i nawet kolczyki mogą stanowić dla ciebie przeszkodę nie do przebycia, oddaj sprawę w ręce fachowców. Bezpieczniejszą wersją zdarzeń będzie kupon na serię zabiegów przywracających wiarę we własną urodę. Perspektywa relaksu zawsze działa, a jeśli jesteście już bardzo blisko, można to połączyć z weekendem we dwoje w olśniewającym hotelu.

  1. Duży bukiet i klimatyczna kolacja

Nieco bardziej ekonomiczna wersja to event we dwoje w dobrej restauracji. Wyraźne podkreślenie, że dzień zakochanych jest po prostu świętem, sprawi, że wszystkie inne kwestie odejdą na dalszy plan. To pewny sposób na podniesienie swoich akcji na giełdzie uczuć, zwłaszcza gdy sprawa związku jest jeszcze na bardzo wstępnym etapie.

  1. Duży pluszak z serduszkiem

Co ma zrobić młody mężczyzna, któremu trudno zaproponować ulubionej koleżance z klasy jedną z powyższych opcji? Kobieca natura wybrała sobie pluszaki – miś serduszkiem to znakomity sposób, by zasygnalizować rodzące się uczucie.