dziecko-ogladajace-ksiazeczke
Kreatywne prezenty na Dzień Dziecka
19 maja, 2017
jak-przygotowac-sie-do-slubu
Jak wybrać salę weselną ?
6 lipca, 2017

Pomysły na oryginalne przyjęcie weselne

wedding

Ślub i wesele, to ważne wydarzenia w życiu. Nie bez powodu chcemy, aby były one wyjątkowe, niezapomniane i jedyne w swoim rodzaju. Zastanówmy się, jakie oryginalne pomysły na przyjęcie weselne możemy wdrożyć, aby impreza zapisała się we wspomnieniach gości na zawsze.

Oryginalne zdjęcia z wesela

Zdjęcia z wesela pomogą nam zapamiętać te emocjonujące chwile. Oprócz profesjonalnego fotografa, często na weselach pojawia się słynna fotobudka. Może być to zawodowy sprzęt lub po prostu aparat ustawiony na statywie. Aby zdjęcia były niezapomniane, ciekawe i lekko śmieszne, możemy przygotować różne rekwizyty, a nawet stroje czy rzeczy w określonej tematyce. Do klasycznych gadżetów należą maski, sztuczne włosy, śmieszne okulary, sztuczne wąsy czy tiulowe spódnice. Fotobudka to nie tylko utrwalenie wyjątkowego dnia na papierze oraz doskonała zabawa.

Stolik weselny dla dzieci

Dzieci różnie reagują koniecznością uczestnictwa na weselu, a więc dobrze jest zadbać oto, aby i one dobrze się bawiły. Doskonałym pomysłem jest stolik weselny dedykowany właśnie dla najmłodszych. Przykładowo możemy zorganizować kącik zabaw dla maluchów, gdzie wystarczy zakupić kilka zabawek i ładnie przyozdobić pokoik dla zabaw. Zamiast serwować dzieciom wyszukane, weselne potrawy można podać zdrowego hamburgera czy ulubioną zupę. A na koniec przyjęcia możemy podarować maluchowi lizaka z jego imieniem i malutką maskotkę. Z pewnością winietki specjalnie dla dzieci będą się dobrze prezentowały. Można zrobić je w jednej konwencji np. kreskówkowej czy z bohaterami z książek. Na pewno goście docenią, że Państwo Młodzi pomyśleli również o ich pociechach.

Wesele w plenerze

Ostatnio coraz popularniejsze są przyjęcia weselne w plenerze, na łonie natury. Wesela plenerowe przestały już być kojarzone z przyjęciami na plaży, gdzieś daleko, w Ameryce Południowej. Piękna sceneria, zieleń wokoło cieszy się coraz większym zainteresowanie wśród Państwa Młodych. Na pewno takiej imprezie towarzyszy swoboda i niezapomniane chwile wśród rodziny i znajomych. Aby zorganizować przyjęcie w plenerze wystarczy zamówić odpowiedni namiot weselny. Z pewnością namiot imprezowy powinien być wyposażony w drewnianą podłogę, ogrzewanie na późniejsze, wieczorne godziny, meble, krzesła oraz możliwość, aby udekorować go wedle upodobań. Zasilanie mobilne i eleganckie, przenośne toalety sprawiają, że impreza może odbyć się w nawet najbardziej oryginalnym miejscu. Takie rozwiązanie sprzyja doskonałej zabawie i rozmowom na świeżym powietrzu. Zorganizowanie uroczystości w namiocie weselnym, nie wymaga, aż tyle pracy i pieniędzy, co przyjęcie w dworku czy zamku.

Źródło: Das Company – namioty magazynowe

Życzenia