Prezent na walentynki
5 lutego, 2017
Prezent na ślub
15 marca, 2017

Prezent na Dzień Kobiet

prezent-dla-dziewczyny

Dzień Kobiet to idealna wręcz szansa dla mężczyzn na wykazanie się i udowodnienie swojego oddania i miłości wobec życiowej partnerki. Okazuje się, że wcale nie potrzeba drogich i wymyślnych prezentów, aby oczarować dziewczynę, narzeczoną czy też żonę. Kobiety z reguły nie mają wygórowanych oczekiwań, a doceniają przede wszystkim pamięć i starania mężczyzny. Gdyby wycenić każdy prezent punktowo, to dla większości Kobiet, niezależnie od wartości każdy podarek ma 1 punkt. Jak wiadomo czyny i gesty są często dużo bardziej wartościowe od wartości materialnych. Czym więc obdarować partnerkę i jak zorganizować dzień 8 marca, by jego główna bohaterka poczuła się doceniona?

Prezenty na Dzień Kobiet dla koleżanek

Chociaż komunistyczne zwyczaje wyszły już z mody, a państwo nie obdarowuje obywatelek goździkami, to sprzedaż kwiatów tego dnia wciąż stanowi niezłe źródło dochodu każdej kwiaciarni. Najpopularniejszymi gatunkami kwiatów wybieranych przez mężczyzn są róże i tulipany, ale wcale nie czerwone, które w ostatnich latach mocno spowszedniały. Zainteresowaniem mężczyzn cieszą się aktualnie kwiaty w kolorach wiosny. Ciekawostką jest, że do łask wracają również goździki, tym razem jako wersja retro, warto więc zastanowić się nad ich wyborem. Niezwykle interesującym pomysłem wydają się być również specjalne kompozycje wykonane z cukierków i różnych innych słodkości. Upominek taki jest odpowiedni także dla kobiet, z którymi łączą nas nieco luźniejsze relacje ? dla koleżanki z pracy, znajomej, czy sąsiadki.

Prezent dla dziewczyny

Kwiaty często pełnią jedynie rolę dodatku do podarunku na Dzień Kobiet. Jako że bardzo chętnie święto to obchodzi młodzież, warto zastanowić się czym zaskoczyć dziewczynę. Oprócz kwiatów, wyrazem sympatii czy miłości będzie romantyczna kartka z życzeniami, którą można również wykonać samodzielnie. To dodatkowo spotęguje wrażenie, a chłopak udowodni, że stara się i bardzo zależy mu na sprawieniu niespodzianki. Dziewczyny nie gardzą także efektownymi maskotkami oraz perfumami. Jednak w tej ostatniej kwestii należy wziąć pod uwagę pewne ryzyko, bo nie jest łatwo trafić w gust obdarowywanej.

Prezent na Dzień Kobiet dla narzeczonej

Nieco inaczej wygląda sytuacja w przypadku narzeczonej. Tutaj oprócz kwiatka czy kartki, bardzo mile widziane jest przygotowanie romantycznej kolacji, szczególnie gdy mieszkacie razem. Wbrew pozorom wystarczy włożyć w to niewiele wysiłku ? przygotowanie dania, kupno czerwonego wina i rozstawienie świeczek nie jest problemem, a robi duże wrażenie. Pokusić można się również o nieco bardziej intymny prezent, jak choćby kupno bielizny. Z mody nie wychodzą również różnego rodzaju ozdobne albumy, gdzie możemy umieścić wspólne zdjęcia oraz poduszki z nadrukami w postaci fotografii.

Prezent na Dzień Kobiet dla żony

Jeszcze inaczej powinniśmy podejść do kupna prezentu dla małżonki. Szczególnie w długich związkach łatwo popaść w rutynę, także związaną z obchodzeniem tego pięknego święta, więc warto pokusić się o coś wyjątkowego. W tym wypadku niewskazane jest oszczędzanie, a piękna biżuteria wprost od jubilera może oczarować ukochaną. Jeżeli nie stać nas na pierścionek z brylantem, można kupić tańszy łańcuszek, kolczyki czy też wisiorek w dowód miłości. Można również wprowadzić nieco świeżości do wzajemnych relacji wybierając się razem do kina czy restauracji. Nic nie stoi także na przeszkodzie by zaprosić swoją drugą połówkę na jednodniową, romantyczną wycieczkę poza miasto. Jeśli nasz portfel świeci pustkami, nie zapominajmy o tych prostych rozwiązaniach ? w tym wypadku bukiet kwiatów oraz kartka z życzeniami napisanymi od serca także są jak najbardziej wskazane.

Możliwości jest naprawdę bardzo dużo i wszystko zależy tutaj przede wszystkim od kreatywności. Żonaci panowie muszą pamiętać przede wszystkim o tym, aby nie przeoczyć tego dnia, bowiem może być to bardzo nieprzyjemne w skutkach. Oprócz materialnego prezentu z pewnością docenione zostanie także podarowanie swojej kobiecie wolnego czasu tylko dla niej. Pozwólmy jej odpocząć i wszystkie obowiązki domowe weźmy tego dnia na siebie. Może to być niezwykle cenny gest, jeśli nasza partnerka jest na co dzień osobą bardzo zapracowaną.