prezenty-na-baby-shower
Prezenty dla młodej mamy, czyli organizacja baby shower
20 kwietnia, 2017
kosz-prezentowy
Szukasz upominku dla szefa? Wybierz kosz prezentowy!
18 maja, 2017

Romantyczne zaproszenia ślubne do 3,50 zł

karta-zyczenia

Romantyczny ślub to marzenie większości z nas. Bajkowa sceneria, ukochana osoba u boku i najbliżsi, to pragnienie niejednej panny młodej i niejednego pana młodego. Pierwszym elementem mającym znaczenie przy organizacji tego typu wesela są ślubne zaproszenia. Jakie? Oczywiście romantyczne. Jeśli szukacie takich właśnie romantycznych zaproszeń ślubnych warto zawczasu zorientować się zarówno w ich wyglądzie, jak i cenach. Aby pomóc wam przy wyborze, podpowiemy wam na kilku przykładach, które zaproszenia nie tylko wyglądają pięknie i romantycznie, ale i kupicie je za niewielkie pieniądze, bo wydacie za nie maksimum 3,50 zł. Oto lista naszych hitów dostępnych w popularnym sklepie ze ślubną papeterią Zapi.

Niespotykany urok

Błękit i turkus na tym ślubnym zaproszeniu tworzą niecodzienny klimat i dodają mu niespotykanego uroku. To zaproszenie, które przywodzi na myśl mnóstwo pozytywnych skojarzeń, dzięki którym przeniesiecie się wraz z waszymi gośćmi do sielskiej krainy. Dzięki starannej kompozycji kolorów, kształtów oraz dodatkowych elementów zaproszenia, wszystko jest tu wręcz idealne, czyli takie, jakie powinno być wesele. Dopasowanie wszystkich niuansów sprawia, że na widok takiego zaproszenia wasi goście zyskają pewność, że każdy element waszego ślubu dograny będzie w najdrobniejszych szczegółach. Tego typu zaproszenie świetnie sprawdzi się w przypadku par, które stawiają na subtelność i delikatność, a romantyzm to ich naturalne środowisko. Niesamowitego uroku dodaje zaproszeniu jego delikatne błyszczenie w odcieniach światła.

Słodkiego, miłego życia

To romantyczne zaproszenie ślubne przypadnie do gustu przede wszystkim paniom, w których drzemie prawdziwa księżniczka. Słodkie i delikatne sprawi, że rozkocha się w nim każda panna młoda, która nie tylko ma romantyczną i wrażliwą duszę, ale i uwielbia być traktowana jak królowa. Ten rodzaj zaproszenia, jest wyrazem niezwykłej staranności wykonania. Pedantycznie dobrane elementy, zwłaszcza zaś zdobnicze ornamenty sprawiają, iż zaproszenie ślubne wybierane jest przede wszystkim przez osoby nie stroniące od luksusu. Całość dopełnia kokarda, która stanowi charakterystyczny element zaproszenia, który warto wykorzystać przy innych elementach niezbędnych do dekoracji.

Romantyczne zaproszenie ślubne wywołujące kolorowy zawrót głowy

Wielobarwne, tętniące życiem i dające już na pierwszy rzut oka mnóstwo pozytywnej energii zaproszenie ślubne to propozycja nie do odrzucenia dla osób, które kochają kwiaty oraz żywe kolory. To zaproszenie łączy w sobie promienną radość z subtelnością i stonowaniem. Piękne kwiaty w połączeniu ze zdjęciem młodej pary to fantastyczne zestawienie, które pozwala znaleźć złoty środek dla par o odmiennych gustach estetycznych. Ciekawym dodatkiem a zarazem urozmaiceniem jest sznurek z doczepioną karteczką, która może zostać wykorzystana jako dodatkowa informacja dla gości.


Życzenia